7 Kwietnia, 2020

SYSTEM MOREVIEW OBSYPANY NAGRODAMI!

Moreview, którego producentem jest Yawal S.A., otrzymał szereg prestiżowych nagród branżowych w dziedzinie innowacji oraz designu. 

TOP BUILDER 2020

Nagroda TopBuilder dla Moreview

Nagroda Top Builder to jedno z najbardziej cenionych wyróżnień na polskim rynku budowlanym. Kapituła konkursowa nagradza wyłącznie produkty i usługi odznaczające się najwyższą jakością oraz wskazujące kierunki rozwoju współczesnych trendów budowlanych. W tegorocznej edycji w kategorii nowość i innowacja roku wyróżniono aż dwa produkty Yawal służące do konstruowania drzwi przesuwnych: system Moreview i system DP Slide.

 

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIE BRANŻY STOLARKI

System Moreview otrzymał również nagrodę i tytuł Innowacyjnego Rozwiązania Branży Stolarki przyznaną podczas Konwentu Stolarki VIP zorganizowanego w Gniewie 27 lutego 2020 roku. Organizatorzy konkursu szczególnie doceniają tych producentów, którzy nie tylko biorą czynny udział w rozwoju branży stolarki otworowej, ale również wychodzą naprzeciw zmieniającym się oczekiwaniom konsumentów i rynku.

TOP DESIGN AWARD 2020 

Jak co roku podczas pierwszego dnia targów Arena Design odbył się konkurs TOP DESIGN AWARD promujący innowacyjne wzornictwo na najwyższym poziomie. Tegorocznej edycji przyświecała idea slowness obejmująca takie wartości jak: ekologia, odpowiedzialność i nowoczesność. Międzynarodowe jury konkursu, w skład którego wchodzą wielokrotnie nagradzani architekci, zadecydowało o przyznaniu głównej nagrody w kategorii elementów wyposażenia i wykończenia wnętrz systemowi Moreview, tym samym uznając go za najbardziej stylowe rozwiązanie 2020 roku.

Poniżej kilka zdjęć z wręczenia nagród Top Design 2020.