Siedziba główna

Yawal Spółka Akcyjna

ul. Lubliniecka 36
42-284 Herby, Polska

EURO NIP: PL 573-010-60-96
REGON 150260970
Nr KRS 0000049053

tel.: +48 34 352 88 00
fax: +48 34 357 41 42
e-mail: yawal@yawal.com

 

 

 

Biuro Obsługi Klienta

p.o. Kierownika Biura Obsługi Klienta
Michał Brycht
e-mail: m.brycht@yawal.com
kom. +48 784 639 071

Halina Miara
(podkarpackie, małopolskie, śląskie)
e-mail: h.miara@yawal.com
kom. +48 795 218 199

Wioletta Kurek
(mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, lubelskie)
e-mail: w.kurek@yawal.com
kom. +48 539 940 095

Dorota Białas
(łódzkie, świętokrzyskie, opolskie, Częstochowa)
e-mail:  d.bialas@yawal.com
kom. +48 538 645 356

Katarzyna Onysyk
(lubuskie, zachodniopomorskie, dolnośląskie, wielkopolskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie)
e-mail: k.onysyk@yawal.com
kom. +48 538 240 390

Kamila Jarosz
(osługa klientów zagranicznych)
e-mail: k.jarosz@yawal.com
kom. +48 784 664 340

 

 

Dział Sprzedaży Krajowej

Aby skontaktować się z naszym przedstawicielem, wybierz z poniższej mapy odpowiednie województwo.

Dział sprzedaży eksportowej

   
Darko Krsmanović
Koordynator ds. sprzedaży eksportowej
M: +48 539 940 163
e-mail: d.krsmanovic@yawal.com   
 
   
ODDZIAŁY ZAGRANICZNE  
   
Yawal Węgry 
Péter Verba
tel. +36 203 95 93 96
e-mail: p.verba@yawal.com 
 
   
Yawal Czechy i Słowacja
Smetanova 233/13
737 01 Český Těšín
Česká republika
 
Ing. Jan Waszek
tel. +420 737 904 574
e-mail: j.waszek@yawal.com  
e-mail: obchod@yawal.com
 
 
   
Yawal Bliski Wschód
Shields Corporation
Al Falah Street
Abu Dhabi, United Arab Emirates
tel. 02 6321011/ 02 6329658
M. 00971 52 99 33325
e-mail: info@Shields.ae 
   
Yawal Skandynawia i Kraje Bałtyckie
Warunki Handlowe/Współpraca
Krzysztof Stańczyk
tel. +48 784 639 081
e-mail: k.stanczyk@yawal.com

Zamówienia
Kamila Jarosz
tel. +48 784 664 340
e-mail: k.jarosz@yawal.com

Doradztwo Techniczne
Sławomir Bardziński
tel. +48 602 718 308
e-mail: s.bardzinski@yawal.com
 
   
Yawal Rumunia
ALEXIANA GROUP SRL
Str. Calea Bucovinei, nr. 90
Loc. Radauti, cod 725400
Jud. Suceava
tel. 0230 560 560
kom. +40 745 253 916
www.alexiana.ro
e-mail: alexandru@alexiana.ro
 

 

 

 
    
 

 

Dział współpracy z architektami

vision@yawal.com

Dyrektor ds. Projektów Budowlanych
Sławomir Bardziński
e-mail: s.bardzinski@yawal.com
tel. 34/352 88 00
tel. +48 602 718 308

Kierownik Regionalny ds. Architektów
(woj. zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie, lubelskie, lubuskie [powiaty: świebodziński, słubski, sulęciński, międzyrzecki, gorzowski, strzelecko-drezdenecki])
Agnieszka Fellmann
e-mail: a.fellmann@yawal.com 
tel. +48 664 987 212

Kierownik Regionalny ds. Architektów
(woj. małopolskie, śląskie, podkarpackie, opolskie, łódzkie, świętokrzyskie, dolnośląskie, lubuskie [powiaty: krośnieński, zielonogórski, żarski, żagański,nowosolski, wschowski])
Joanna Domagała
e-mail: j.domagala@yawal.com 
tel. +48 735 976 506

Dział wsparcia technicznego sprzedaży

WSPARCIE TECHNICZNE, PRZYGOTOWANIE OFERT I WYCEN MATERIAŁÓW

wyceny@yawal.com

Kierownik Działu Wsparcia Technicznego Sprzedaży
Daniel Kuna
e-mail: d.kuna@yawal.com   
tel. (34) 352 88 00 wew. 250
kom. +48 694 675 179

Doradca techniczny   
(zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, wielkopolskie, dolnośląskie)
Wojciech Głąb
e-mail: w.glab@yawal.com
tel. (34) 352 88 84
kom. +48 734 166 361

Doradca techniczny
(mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, lubelskie)
Artur Ritter
e-mail: a.ritter@yawal.com    
tel. (34) 352 88 95
kom. +48 664 987 125

Doradca techniczny
(opolskie, śląskie, łódzkie, małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie)
Piotr Stryjewski
e-mail: p.stryjewski@yawal.com   
tel. (34) 352 88 13
kom. +48 664 987 439

Doradca techniczny
(śląskie, małopolskie, eksport)
Justyna Gonera
e-mail: j.gonera@yawal.com 
tel. (34) 352 88 54
kom. +48 694 675 228
 

 

Yawal Constructor

zgloszenia@yawal.com 

 

Yawal Solar

OPA-LABOR Sp. z o.o.
Leszek Jarosz
Ul. Wyzwolenia 22,
41-103 Siemianowice Śląskie
M. +48 698 418 321
e-mail: l.jarosz@opalabor.pl

Dział jakości

reklamacje@yawal.com

Formularz reklamacyjny dostępny w zakładce do pobrania i w Panelu Klienta.

Dział Marketingu

marketing@yawal.com

Informacje dla akcjonariuszy

Specjalista ds. Grupy Kapitałowej
Anna Łakoma
e-mail: a.lakoma@yawal.com 
tel. 34/352 88 49

Mapka dojazdu

Formularz kontaktowy

Captcha Kliknij by załadować nowy

Partnerzy