Siedziba główna

Yawal Spółka Akcyjna

ul. Lubliniecka 36
42-284 Herby, Polska

EURO NIP: PL 573-010-60-96
REGON 150260970
Nr KRS 0000049053

tel.: +48 34 352 88 00
e-mail: yawal@yawal.com

 

 

 

Biuro Obsługi Klienta

Kierownik Biura Obsługi Klienta
Michał Brycht
e-mail: m.brycht@yawal.com
kom. +48 784 639 071

Halina Miara
(łódzkie, podkarpackie, świętokrzyskie, małopolskie)
e-mail: h.miara@yawal.com
kom. +48 795 218 199

Wioletta Kurek
(mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, lubelskie)
e-mail: w.kurek@yawal.com
kom. +48 539 940 095

Dorota Białas
(lubuskie, śląskie, opolskie, dolnośląskie)
e-mail:  d.bialas@yawal.com
kom. +48 538 645 356

Anna Pietrusiak
(pomorskie, kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie, wielkopolskie)
e-mail: a.pietrusiak@yawal.com
kom. +48 604 993 610

Kamila Jarosz
(osługa klientów zagranicznych)
e-mail: k.jarosz@yawal.com
kom. +48 784 664 340

 

 

Dział Sprzedaży Krajowej

Aby skontaktować się z naszym przedstawicielem, wybierz z poniższej mapy odpowiednie województwo.

Dział sprzedaży eksportowej

   
Koordynator ds. eksportu
Mariola Straszak (EN, DE)
kom. +48 664 986 355 / tel. +48 34 352 88 75
e-mail: m.straszak@yawal.com 
 
   
ODDZIAŁY ZAGRANICZNE  
   
Yawal Węgry 
Péter Verba
tel. +36 203 95 93 96
e-mail: p.verba@yawal.com 
 
   
Yawal Czechy i Słowacja
Smetanova 233/13
737 01 Český Těšín
Česká republika
 
Ing. Jan Waszek
tel. +420 737 904 574
e-mail: j.waszek@yawal.com  
e-mail: obchod@yawal.com
 
 
   
Yawal Bliski Wschód
Shields Corporation
Al Falah Street
Abu Dhabi, United Arab Emirates
tel. 02 6321011/ 02 6329658
M. 00971 52 99 33325
e-mail: info@Shields.ae 
   
Yawal Skandynawia i Kraje Bałtyckie
Zamówienia
Kamila Jarosz
tel. +48 784 664 340
e-mail: k.jarosz@yawal.com

Doradztwo Techniczne
Sławomir Bardziński
tel. +48 602 718 308
e-mail: s.bardzinski@yawal.com
 
   
Yawal Rumunia
ALEXIANA GROUP SRL
Str. Calea Bucovinei, nr. 90
Loc. Radauti, cod 725400
Jud. Suceava
tel. 0230 560 560
kom. +40 745 253 916
www.alexiana.ro
e-mail: alexandru@alexiana.ro
 

 

 

 
    
 

 

Dział współpracy z architektami

vision@yawal.com

Dyrektor Obiektowy
(woj. lubuskie, śląskie, opolskie, dolnośląskie)

Sławomir Bardziński
e-mail: s.bardzinski@yawal.com
tel. +48 602 718 308

Kierownik Regionalny ds. Architektów
(woj. zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie)
Agnieszka Fellmann
e-mail: a.fellmann@yawal.com 
tel. +48 664 987 212

Kierownik Regionalny ds. Architektów
(woj. łódzkie, podkarpackie, świętokrzyskie, małopolskie)
Joanna Domagała
e-mail: j.domagala@yawal.com 
tel. +48 735 976 506

Kierownik Regionalny ds. Architektów
(woj. lubelskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie)
Tomasz Wojnarowski
e-mail: t.wojnarowski@yawal.com 
tel. +48 664 986 059

Dział wsparcia technicznego sprzedaży

WSPARCIE TECHNICZNE, PRZYGOTOWANIE OFERT I WYCEN MATERIAŁÓW

wyceny@yawal.com

Doradca techniczny   
(zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie)
Wojciech Głąb
e-mail: w.glab@yawal.com
tel. (34) 352 88 84
kom. +48 734 166 361

Doradca techniczny
(mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, lubelskie)
Artur Ritter
e-mail: a.ritter@yawal.com    
tel. (34) 352 88 95
kom. +48 664 987 125

Doradca techniczny
(łódzkie, małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie)
Piotr Stryjewski
e-mail: p.stryjewski@yawal.com   
tel. (34) 352 88 13
kom. +48 664 987 439

Doradca techniczny
(lubuskie, śląskie, opolskie, dolnośląskie)
Dawid Ritter
e-mail: d.ritter@yawal.com
kom. +48 784 639 058

Doradca techniczny
(eksport)
Justyna Gonera
e-mail: j.gonera@yawal.com 
tel. (34) 352 88 54
kom. +48 694 675 228
 

 

Yawal Constructor

zgloszenia@yawal.com 

 

Dział jakości

reklamacje@yawal.com

Formularz reklamacyjny dostępny w zakładce do pobrania i w Panelu Klienta.

Dział Marketingu

marketing@yawal.com

Kierownik marketingu
Magdalena Respondek-Ambroży

e-mail: m.respondek@yawal.com
kom. +48 882 180 585

Informacje dla akcjonariuszy

Yawal Spółka Akcyjna
ul. Lubliniecka 36
42-284 Herby, Polska

EURO NIP: PL 573-010-60-96
REGON 150260970
Nr KRS 0000049053
Kapitał zakładowy 4 495 781,92 zł

Kontakt:
Kierownik Biura Zarządu
Anna Łakoma
e-mail: a.lakoma@yawal.com 
tel. 34/352 88 49

Mapka dojazdu

Formularz kontaktowy

Captcha Kliknij by załadować nowy

Partnerzy