Siedziba główna

Yawal Spółka Akcyjna

ul. Lubliniecka 36
42-284 Herby, Polska

EURO NIP: PL 573-010-60-96
REGON 150260970
Nr KRS 0000049053

tel.: +48 34 352 88 00
fax: +48 34 357 41 42
e-mail: yawal@yawal.com

 

 

 

Biuro Obsługi Klienta

 

p.o. Kierownika Biura Obsługi Klienta
Michał Brycht
e-mail: m.brycht@yawal.com
tel. (34) 352 88 00
kom. +48 784 639 071

Halina Miara
(podkarpackie, małopolskie, śląskie)
e-mail: h.miara@yawal.com
tel. (34) 352 88 61
kom. +48 795 218 199

Wioletta Kurek
(mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, lubelskie)
e-mail: w.kurek@yawal.com
tel. (34) 352 88 60
kom. +48 539 940 095

Dorota Białas
(łódzkie, świętokrzyskie, opolskie, Częstochowa)
e-mail:  d.bialas@yawal.com
tel. (34) 352 88 00 wew. 286
kom. +48 538 645 356

Marta Hamala
(lubuskie, zachodniopomorskie, dolnośląskie, wielkopolskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie)
e-mail: m.hamala@yawal.com
tel. (34) 352 88 00 wew. 243
kom. +48 788 263 762

Kamila Jarosz
(osługa klientów zagranicznych)
e-mail: k.jarosz@yawal.com
tel. (34) 352 88 00 wew. 221
kom. +48 784 664 340

 

 

Dział Sprzedaży Krajowej

Aby skontaktować się z naszym przedstawicielem, wybierz z poniższej mapy odpowiednie województwo.

Dział sprzedaży eksportowej

Katarzyna Bugajska
Koordynator ds. sprzedaży eksportowej
M: +48 539 939 763
T. 34 352 88 00 wew. 203
e-mail: k.bugajska@yawal.com  
 
   
Darko Krsmanović
Koordynator ds. sprzedaży eksportowej
M: +48 539 940 163
e-mail: d.krsmanovic@yawal.com   
 
   
ODDZIAŁY ZAGRANICZNE  
   
Yawal Węgry 
Péter Verba
tel. +36 203 95 93 96
e-mail: p.verba@yawal.com 
 
   
Yawal Czechy i Słowacja
Ing. Jan Waszek
tel. +420 737 904 574
e-mail: j.waszek@yawal.com  
e-mail: obchod@yawal.com
 
   
Yawal Bliski Wschód
Shields Corporation
Al Falah Street
Abu Dhabi, United Arab Emirates
tel. 02 6321011/ 02 6329658
M. 00971 52 99 33325
e-mail: info@Shields.ae 
   
Yawal Skandynawia 
Toomas Vinkel
tel. +3725233621
e-mail: toomas@vinkel.ee 
 
   
Yawal Kraje Bałtyckie
Toomas Vinkel
tel. +3725233621
e-mail: toomas@vinkel.ee 
 
   
Yawal Rumunia
ALEXIANA GROUP SRL
Str. Calea Bucovinei, nr. 90
Loc. Radauti, cod 725400
Jud. Suceava
tel. 0230 560 560
kom. +40 745 253 916
www.alexiana.ro
e-mail: alexandru@alexiana.ro
 

 

 

 
    
 

 

Dział współpracy z architektami

vision@yawal.com

Dyrektor ds. Projektów Budowlanych
Sławomir Bardziński
e-mail: s.bardzinski@yawal.com
tel. 34/352 88 00
tel. +48 602 718 308

Kierownik Działu Współpracy z Architektami
(woj. zachodniopomorskie, wielkopolskie)
Agnieszka Fellmann
e-mail: a.fellmann@yawal.com
tel. +48 664 987 212

Koordynator ds. Projektów Architektonicznych
(woj. małopolskie, śląskie, podkarpackie, świętokrzyskie)
Joanna Domagała
e-mail: j.domagala@yawal.com
tel. +48 735 976 506

Koordynator ds. Projektów Architektonicznych
(woj. pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie)
Aneta Raszeja
e-mail: a.raszeja@yawal.com
tel. +48 784 667 213

Koordynator ds. Projektów Architektonicznych
(woj. dolnośląskie, lubuskie, opolskie)
Dorota Szadaj
e-mail: d.szadaj@yawal.com
tel. +48 784 660 169

Koordynator ds. Projektów Architektonicznych
(woj. podlaskie, mazowieckie, lubelskie, łódzkie)
Oliwia Brzuszczak
e-mail: o.brzuszczak@yawal.com
tel. +48 664 986 059

Dział wsparcia technicznego i wycen

WSPARCIE TECHNICZNE, PRZYGOTOWANIE OFERT I WYCEN MATERIAŁÓW

wyceny@yawal.com

Kierownik Działu Wsparcia Sprzedaży
(opolskie, łódzkie, świętokrzyskie, podkarpackie, śląskie, małopolskie, zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie)
Mariusz Chorobowicz
e-mail: m.chorobowicz@yawal.com  
tel. (34) 352 88 85
kom. +48 664 057 389

Doradca techniczny   
(lubuskie, wielkopolskie, dolnośląskie)
Wojciech Głąb
e-mail: w.glab@yawal.com
tel. (34) 352 88 84
kom. +48 734 166 361

Doradca techniczny
(mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie)
Artur Ritter
e-mail: a.ritter@yawal.com    
tel. (34) 352 88 95
kom. +48 664 987 125

Doradca techniczny
(śląskie, małopolskie, podkarpackie, lubelskie)
Piotr Stryjewski
e-mail: p.stryjewski@yawal.com   
tel. (34) 352 88 13
kom. +48 664 987 439

Doradca techniczny
(śląskie, małopolskie, eksport)
Justyna Policińska
e-mail: j.policinska@yawal.com 
tel. (34) 352 88 54
kom. +48 694 675 228

 

Yawal Constructor

Specjalista ds. Programu Yawal Constructor/ Opiekun Yawal Constructor
Paweł Słonka
e-mail: p.slonka@yawal.com
tel. (34)352 88 05
kom. +48 784 639 072

Młodszy specjalista ds. Programu Yawal Constructor
Piotr Lechowicz
e-mail: p.lechowicz@yawal.com 

Yawal Solar

OPA-LABOR Sp. z o.o.
Leszek Jarosz
Ul. Wyzwolenia 22,
41-103 Siemianowice Śląskie
M. +48 698 418 321
e-mail: l.jarosz@opalabor.pl

Dział jakości

reklamacje@yawal.com

Formularz reklamacyjny dostępny w zakładce do pobrania i w Panelu Klienta.

Dział Marketingu

marketing@yawal.com

Informacje dla akcjonariuszy

Specjalista ds. Grupy Kapitałowej
Anna Łakoma
e-mail: a.lakoma@yawal.com 
tel. 34/352 88 49

Mapka dojazdu

Formularz kontaktowy

Captcha Kliknij by załadować nowy

Partnerzy