8 Sierpnia, 2022

Aluminiowa moskitiera od Yawal - skuteczna ochrona.

Aluminiowa moskitiera od Yawal - skuteczna ochrona przed intruzami

Denerwują Cię latające wokół ucha muchy? Masz dość ugryzień przez komary? Możesz próbować walczyć z owadami za pomocą różnych gadżetów lub zapobiegać przedostawaniu się większych ilości tych zwierząt do domu. Niekoniecznie wiąże się to z nieotwieraniem okien – w gorące dni nieco świeżego, nocnego powietrza potrafi zapewnić doskonały sen. Dlatego lepszym rozwiązaniem jest sięgnięcie po moskitierę.

JAK DZIAŁA MOSKITIERA?

Moskitiera od Yawal to proste w montażu i obsłudze rozwiązanie ramkowe do okien. Skutecznie chroni przed skrzydlatymi intruzami. Moskitiery są kompatybilne z wszystkimi systemami okien od Yawal. Wyjątkowe proste w montażu i demontażu moskitiery, można kolorystycznie dopasować do ramy okna. Po założeniu moskitiery, przez okno wlatuje świeże powietrze oraz światło słoneczne – czyli to, co dla samopoczucia domowników jest najważniejsze. Natomiast oczka siatki są na tyle małe, że muchy, komary i inne owady nie są w stanie przedostać się do środka domu.

 

 

 

Spotkać można moskitiery, aluminiowe oraz plastikowe. W przypadku ramy z tworzywa sztucznego łatwo o jej złamanie lub uszkodzenie w czasie zakładania. Będzie ona też reagować na słońce i szybko straci swój kolor. Z kolei drewno, jeśli będzie źle przechowywane, może ulec spaczeniu. Oznacza to, że nie będzie płaskie, a przez odchylenia ramy do środka będą wlatywać niechciani goście. Dlatego najlepiej zdecydować się na moskitierę aluminiową.

KIEDY WARTO ZAINSTALOWAĆ MOSKITIERĘ?

W każdym domu, gdzie trwa odwieczna walka z muchami i komarami, wskazana jest instalacja moskitiery. W jakich przypadkach moskitiera do domu jest koniecznością? Przede wszystkim zależy to od miejsca zamieszkania oraz mieszkańców. W pobliżu naturalnych obszarów jak lasy, parki, jeziora czy rzeki, latem pojawia się ogromna ilość insektów, które wieczorami będą dążyć do światła – na przykład zapalonej w pokoju lampy. Małe dzieci mogą ciężko znosić ukąszenia przez osy, więc warto zabezpieczyć dom przed tego typu owadami, pszczoły mogą być groźne także dla zwierząt domowych, łapiących je w zęby. W najgorszym przypadku mogą one zostać ukąszone w przełyk, co będzie stanowiło dla nich śmiertelne niebezpieczeństwo. Jeśli nie lubisz owadów, denerwują Cię i nie pozwalają skupić się na pracy, moskitiera z ramą aluminiową będzie doskonałym rozwiązaniem.

CHROŃ SWOJ DOM PRZED OWADAMI

Aluminiowa moskitiera od Yawal to doskonała broń na owady. Jednak nie jest to jej jedyna zaleta. Łatwy montaż i demontaż pozwalają schować ją na okres zimowy, by zwiększyć przejrzystość okna. Zdjęcie ramy z siatką pozwoli też na spokojne umycie szyby przed świętami.

Dodatkowo moskitiera może być sprzymierzeńcem alergików. Bardzo małe oczka siatki zatrzymują nie tylko insekty, ale również pyłki, dzięki czemu nie trafiają do wnętrza domu.

Warto zastanowić się nad posiadaniem moskitiery w swoim oknie. To łatwy i tani sposób na większy komfort w domu oraz możliwość odpoczynku bez obecności owadów i insektów.