6 Czerwca, 2016

Zakończyła się tegoroczna edycja Akademii Yawal!

Pod koniec ubiegłego tygodnia w malowniczym Ciechocinku odbyło się ostatnie w tym roku szkolenie dla naszych klientów w ramach Akademii Yawal.

W minionych tygodniach maja i czerwca udało nam się przeszkolić w dziedzinie nowości technicznych w systemach Yawal ponad 400 przedstawicieli współpracujących z nami firm. Była to największa frekwencja, jaką osiągnięto w dotychczasowej historii Akademii.

Spotkania odbywały się kolejno:
- 10-11 maja 2016 r. w Zawierciu dla regionu Południe,
- 16-17 maja 2016 r. w Opalenicy dla regionu Zachód,
- 24-25 maja 2016 r. w Józefowie dla regionu Centrum,
- 30-31 maja 2016 r. ponownie w Zawierciu dla drugiej części klientów regionu Południe,
- 2-3 czerwca 2016 r. w Ciechocinku dla regionu Zachód.

Uczestnicy każdorazowo zostali przeszkoleni nie tylko ze zmian wprowadzonych do naszych systemów, ale również w dziedzinie chemii budowlanej (SIKA), farb proszkowych (IGP), szkła (Guardian), automatyki nowoczesnego budownictwa (GEZE) oraz systemów okuć (Winkhaus). Zadbaliśmy również o poszerzenie wiedzy słuchaczy o podstawowe zagadnienia z dziedziny Eurokodów.

Po zakończeniu części szkoleniowej uczestnicy mogli wziąć udział w atrakcjach organizowanych przez animatorów lub oddać się wypoczynkowi przy hotelowych basenach. Wieczorem przy wspólnej kolacji czekała na nich jeszcze jedna niespodzianka, otrzymali możliwość zmierzenia poziomu swojej wiedzy poprzez uczestnictwo w quizie. Na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody.

Kolejna edycja Akademii Yawal planowana jest na przełom zimy i wiosny 2017 roku.