27 Marca, 2013

Yawal sponsorem IV Kongresu Stolarki Polskiej

Przed nami kolejna, IV EDYCJA KONGRESU STOLARKI POLSKIEJ - prestiżowego wydarzenia dedykowanego branży stolarki budowlanej. Jednym ze sponsorów tegorocznej odsłony Kongresu została firma YAWAL S.A., czołowy dostawca architektonicznych systemów profili aluminiowych w Polsce.

Organizowany przez Związek Polskie Okna i Drzwi, Kongres Stolarki Polskiej skierowany jest do przedstawicieli branży stolarki budowlanej, jednej z najbardziej konkurencyjnych gałęzi polskiej gospodarki. Poza producentami okien i drzwi, wydarzenie skupia również wiele osobistości ze świata nauki, biznesu i polityki. Do współpracy przy organizacji Kongresu chętnie włączają się także czołowe firmy z branży. – Kongres Stolarki Polskiej to przede wszystkim doskonała okazja do wymiany doświadczeń i omówienia najbardziej aktualnych tematów związanych ze stolarką budowlaną – mówi Agnieszka Jeznach, Dyrektor Marketingu YAWAL S.A. –Atutem Kongresu jest wysoki poziom merytoryczny prezentowanych treści i interesująca tematyka, przyciągająca liczne grono uczestników. Nasza firma towarzyszyła wydarzeniu również w poprzednich jego edycjach – dodaje Agnieszka Jeznach.

IV KONGRES STOLARKI POLSKIEJ odbędzie się w dniach 16-17 maja w Hotelu Magellan*** Spa & Business. Głównym tematem wydarzenia będzie eksport i związane z nim zagadnienia, takie jak konkurencyjność na rynku oraz innowacyjność w zarządzaniu przedsiębiorstwem.