19 Maja, 2017

Yawal S.A. uczestnikiem konferencji Poland Now!

W ubiegły piątek, 11 maja w Ambasadzie RP we Francji odbyła się konferencja „Poland Now”, w której wzięli udział przedstawiciele Yawal S.A.

Głównym celem inicjatywy była promocja polskiego designu oraz innowacji przemysłowych w dziedzinach:
- produkcji mebli i dekoracji wnętrz,
- stolarki okienno-drzwiowej,
- systemów inteligentnych domów.

Jest to pierwsze z cyklu spotkanie zorganizowane przez Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP i Polską Izbą Przemysłowo-Handlową we Francji. Uczestnicy konferencji – w tym Manager Yawal na Francję i kraje Beneluksu – zaprezentowali swoje oferty i posiadające międzynarodowe certyfikaty rozwiązania na rynek francuski. Systemy aluminiowe Yawal spotkały się z dużym zainteresowaniem ze strony zaproszonych na spotkanie przedstawicieli francuskich firm architektonicznych i projektowych, a także deweloperów i dystrybutorów. Oprócz Yawal okazję do zaprezentowania się miały firmy, takie jak: Amica, Paged, Grupa Oknoplast oraz Fibaro. W spotkaniu uczestniczyli również zarówno polscy, jak i francuscy przedstawiciele prasy branżowej.

Inicjatywy tego typu dają uczestnikom cenną możliwość wymiany doświadczeń w zakresie funkcjonowania na francuskim rynku i kooperacji z francuskim środowiskiem działającym w branży budowlanej.