29 Czerwca, 2021

Yawal S.A. rozpoczyna współpracę z firmą Stolbud

Stolbud to jedna z najbardziej znanych marek stolarki okiennej w Polsce. Funkcjonuje długie lata, przez ten okres zdobyła doświadczenie, dzięki któremu może realizować nawet te najbardziej nietypowe zlecenia. W ofercie Stolbud można znaleźć okna aluminiowe, które są produkowane pod marką Barilo. Dzięki nawiązaniu współpracy z firmą Stolbud Yawal może stać się częścią sukcesu rodzinnej firmy, która ponownie wkracza na rynek.

Yawal S.A. stawia na partnerskie relacje z klientami, a najważniejszymi aspektami partnerstwa są stabilne i długofalowe relacje opierające się na zasadach wzajemnej współpracy. To, co wyróżnia Spółkę to wysoka jakość obsługi klienta, wsparcie techniczne oraz sprzedażowe. Współpraca
z Yawal S.A. nie ogranicza się wyłącznie do zakupu systemów. Swoim partnerom Yawal proponuje wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji.

„Bardzo miło jest nam powitać Stolbud w gronie klientów. Cieszymy się, że będziemy mieli okazję współpracować z firmą o tak mocnych korzeniach. Partnerstwo to wartość, która wyróżnia Yawal. Dlatego ważna dla nas jest kooperacja z firmami, które wyznają te same zasady. Mamy nadzieję, że to będzie owocna współpraca oparta na bardzo dobrych, wzajemnych relacjach i wspomnianym partnerstwie”. Łukasz Kucharczyk – Dyrektor Handlowy Yawal S.A.

w rozwój produktów i korzyści, jakie można wypracować razem dla klientów.

„Długo rozmawialiśmy i doszliśmy do wniosku, że łączny nas wiele więcej. Yawal podchodzi do biznesu w podobny sposób jak Stolbud, stawiamy więc na bliskie relacje z naszymi partnerami, podobnie jak Yawal, Stolbud to firma rodzinna, z głębokimi tradycjami. Nasza marka obecna jest na rynku od 52 lat, Yawal od 31, naszym celem jest, aby obie spółki przetrwały kolejne pokolenia i doczekały się kolejnych sukcesji.” Marek Kawecki – Członek Zarządu Stolbud Sp. z o.o.

„Jeśli chcesz iść szybko – idź sam.  Jeśli chcesz iść daleko – idź razem.” My chcemy zajść daleko razem z Yawalem.” Marek Kawecki – Członek Zarządu Stolbud Sp. z o.o.

W latach świetności Stolbud posiadał kilkanaście salonów w całym kraju, ale nie należy zapominać o exporcie. Stolbud ma bardzo śmiałą strategię w tym zakresie, którą zaczyna wdrażać, rezultaty będą spektakularne. Firma działa zaledwie od 6 miesięcy, a już wysyła okna do USA,
Wielkiej Brytanii i Niemiec, a to dopiero początek.

Marek Kawecki – Członek Zarządu Stolbud Sp. z o.o.