9 Października, 2023

Yawal S.A. partnerem wydarzenia „DYPLOM ROKU” 2023

Z dumą możemy przekazać informacje, że byliśmy partnerem tegorocznej, 59. edycji konkursu „DYPLOM ROKU” im. Zbyszka Zawistowskiego, organizowanego przez Stowarzyszenie Architektów Polskich SARP.

W konkursie, którego Finał odbył się 6 października w Łodzi, uhonorowano najlepsze projekty dyplomowe obronione w 2022 roku.

Wielkim zwycięzcą tego roku stała się Ewelina Szeląg z Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej, zdobywając główną nagrodę za pracę pt. „Architektura jako Nośnik Emocji w Miejscach Pamięci. Muzeum na Westerplatte”. Pod kierunkiem promotora, dra Łukasza Piątka, Ewelina stworzyła projekt, który zyskał uznanie wśród wybitnych członków jury konkursowego.

W skład sądu konkursowego wchodziły znane postacie ze świata architektury i przemysłu, w tym reprezentant naszej firmy, Sławomir Bardziński. Jego wkład w ocenę prezentowanych projektów dyplomowych świadczy o zaangażowaniu Yawal S.A. w promowanie nowatorskich rozwiązań w dziedzinie architektury i designu.


Chcemy serdecznie pogratulować nie tylko Ewelinie Szeląg, ale także wszystkim finalistom i laureatom wyróżnień.

Wyróżnienia pierwszego i drugiego stopnia zostały przyznane młodym talentom z różnych uczelni z całej Polski.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią tego prestiżowego wydarzenia, które promuje innowacyjność, kreatywność oraz doskonałość w polskiej architekturze. Dziękujemy Stowarzyszeniu Architektów Polskich SARP za współpracę i czekamy z niecierpliwością na kolejne edycje konkursu.

Pamiętajmy, że to właśnie młode pokolenie architektów kształtuje przyszłość naszego otoczenia. Jako Yawal S.A. jesteśmy dumni, że możemy wspierać i promować ich działania.