20 Kwietnia, 2012

Yawal na Kongresie Stolarki Polskiej

W tym roku odbędzie się już III edycja Kongresu Stolarki Polskiej. Przedsiębiorcy, przedstawiciele instytutów, mediów, instytucji i organizacji pozarządowych dyskutować będą nad kierunkami rozwoju branży stolarki budowlanej. Jedna z dyskusji panelowych będzie dotyczyć montażu systemów okienno-drzwiowych, a w roli eksperta wystąpi na niej przedstawiciel firmy Yawal.

Kongres Stolarki Polskiej to największa impreza dedykowana producentom okien i drzwi. Spotkanie kierowane jest do producentów i menedżerów branży stolarki budowlanej. Do współpracy przy tworzeniu programu i treści merytorycznych III edycji zostali zaproszeni przedstawiciele znanych firm i instytucji, m.in. Guardian, Saint-Gobain, Soudal, Związek Polskie Okna i Drzwi, Oknotest, ITB, PSB, Centrum Badań i Analiz Rynku oraz Ministerstwo Gospodarki. W roli Gościa Honorowego wystąpi Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej. Yawal S.A. będzie panelistą III Bloku Kongresowego, którego tematem przewodnim jest montaż warstwowy.

Yawal, jako marka z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku, stara się dzielić swoimi doświadczeniami, wspierając swoich Klientów na wszelkich możliwych płaszczyznach. Oferuje im m.in. uczestnictwo w zajęciach prowadzonych w ramach Akademii Yawal. – Kompleksowe usługi oferowane przez Yawal, obejmują również wsparcie podczas wypracowywania ciekawych i innowacyjnych rozwiązań. Uważamy, że kongres stanowi ku temu doskonałą okazję. Dlatego wszystkich gorąco zachęcamy do udziału w nim – mówi Agnieszka Jeznach, Dyrektor Marketingu Yawal S.A.. W zeszłym roku firma zaangażowała się jako partner merytoryczny Kongresu.

Yawal S.A. jest jednym z największych dostawców architektonicznych systemów profili aluminiowych w Polsce. Systemy oferowane przez firmę są przeznaczone do produkcji ścian osłonowych, nietypowych konstrukcji przestrzennych, ale także różnorodnych okien i drzwi stosowanych zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków.
TEGOROCZNE SPOTKANIE, ORGANIZOWANE PRZEZ ZWIĄZEK POLSKIE OKNA I DRZWI, ODBĘDZIE SIĘ W DNIACH 17-18 MAJA W FALENTACH KOŁO WARSZAWY.