6 Czerwca, 2024

Yawal na Jubileuszowej 25. ArchiMajówce w Ustroniu

25 maja, mieliśmy przyjemność uczestniczyć w jubileuszowej, 25. edycji ArchiMajówki organizowanej przez SARP Katowice. To coroczne wydarzenie stanowi wyjątkową okazję do spotkań i wymiany doświadczeń wśród architektów z całego regionu.

Jako partnerzy tego wydarzenia, mieliśmy możliwość zaprezentować nasze systemy w bardziej rodzinnej i swobodnej atmosferze. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, a spotkanie sprzyjało ciekawym rozmowom i wymianie doświadczeń w przyjaznym otoczeniu Domu Pracy Twórczej Architekta - willi generała Jerzego Ziętka.

Tegoroczna edycja była szczególna, nawiązująca do tematyki zamków i pałaców. Wydarzenie uświetnił m.in. wykład Andrzeja Rąkowskiego (znanego jako Hannibal Smoke) pt. „Zakazana historia Górnego Śląska”, który opowiedział o zamkach, ruinach oraz tragicznych losach magnackich zabudowań na Górnym Śląsku.

Współorganizatorami wydarzenia byli SARP Bielsko-Biała oraz Śląska Okręgowa Izba Architektów RP. Wieczór uświetnił występ muzyczny Kamila Rubika.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za liczne przybycie i fantastyczną atmosferę. Już teraz czekamy na kolejną edycję ArchiMajówki! Do zobaczenia za rok!

Yawal – nadajemy realny kształt marzeniom.