„GAZELE BIZNESU” to prestiżowy ranking najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw. W corocznym zestawieniu, klasyfikowane są małe i średnie przedsiębiorstwa, które dzięki prężnemu rozwojowi bardzo dobrze radzą sobie na rynku. Do ekskluzywnego grona GAZEL BIZNESU 2012 należy firma YAWAL S.A. – jeden z największych dostawców architektonicznych systemów profili aluminiowych w Polsce.

Organizowany od 2000 roku, ranking „GAZELE BIZNESU” prezentuje zestawienie przedsiębiorstw działających w różnych branżach polskiej gospodarki. W każdej edycji rankingu, którego autorem jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, badane są wyniki finansowe firm za pełne trzy poprzedzające lata. Lista rankingowa co roku ogłaszana jest w dodatku publikowanym przez organizatora zestawienia – magazyn „PULS BIZNESU”. Partnerem Strategicznym „GAZEL BIZESU 2012” jest BANK ZACHODNI WBK.

Dynamika wzrostu dochodów (lata 2011 vs. 2009) YAWAL S.A. wyniosła 185%. Pozycja w prestiżowym rankingu „GAZELE BIZNESU 2012” świadczy o silnej pozycji firmy na rynku i o jej konkurencyjności. - Przynależność do zaszczytnego grona GAZEL BIZNESU 2012 jest dla nas dużym wyróżnieniem, a zarazem stanowi potwierdzenie, że działania, jakie podejmujemy przynoszą efekty i wyraźnie przekładają się na wyniki finansowe firmy – mówi Agnieszka Jeznach, Dyrektor Marketingu YAWAL S.A. – Miejsce w zestawieniu to również informacja dla odbiorców naszych rozwiązań, że jesteśmy prężnie działającym przedsiębiorstwem, które cały czas się rozwija - dodaje Dyrektor Marketingu YAWAL S.A.

W ofercie YAWAL S.A. znajduje się szeroka gama systemów architektonicznych, wykorzystujących wysokiej jakości profile aluminiowe. Systemy YAWAL pozwalają na tworzenie m.in. nowoczesnych ścian osłonowych, ścian przeciwpożarowych, oraz okien i drzwi o wysokich parametrach izolacyjności termicznej. Rozwiązania firmy zastosowane zostały w takich realizacjach, jak np.MAŁOPOLSKI OGRÓD SZTUKI W KRAKOWIE, BIBLIOTEKA MARYNARKI WOJENNEJ W GDYNI CZY ŁÓDZKI INKUBATOR TECHNOLOGICZNY.