4 Października, 2019

Inauguracja Wystawy Innowacji - co to był za dzień!

Długo wyczekiwane, jedno z najważniejszych tegorocznych wydarzeń w branży budowlanej wystartowało! Mowa oczywiście o „Wystawie Innowacji” zorganizowanej przez magazyn Forum Branżowe w trakcie targów Warsaw Home/Warsaw Build, która rozpoczęła się 3 października 2019 roku.

Tysiące nastawionych na branżowe premiery odwiedzających, piętnastu wystawców, a wśród nich Yawal - z systemem drzwi przesuwnych DP 180 z napędem HS ePower od firmy G-U Polska Sp. Z o.o.

Atmosfera i klimat stworzony przez organizatorów poprzez ograniczenie kolorystyki wystawy do bieli i antracytu, przenoszą odwiedzających do nowoczesnego i eleganckiego świata, w którym dominuje minimalizm i automatyzacja. Drzwi przesuwne DP 180 idealnie wpisują się w tę konwencję dzięki całkowicie niewidocznemu napędowi, który pozwala na sterowanie procesem otwierania za pomocą różnego rodzaju urządzeń mobilnych.

Warto napomnieć, iż równolegle do wystawy na terenie Warsaw Ptak Expo odbyło się wczoraj Ogólnopolskie Forum Stolarki 2019, podczas którego zaprezentowano wyniki uzyskane przez całą branżę stolarki otworowej w I półroczu tego roku oraz perspektywy na nadchodzący rok. Nie mogło również zabraknąć prezentacji produktów Wystawy Innowacji oraz debaty nad zmianą wizerunku naszej branży dzięki innowacyjnej komunikacji.

Pamiętajcie, że Wystawa Innowacji trwa do 6 października, więc jest jeszcze sporo czasu na odwiedzenie naszego stoiska i obserwację drzwi DP 180 w „akcji”!