5 Października, 2023

W Yawal mamy Seaside w standardzie.

Rozważasz zakup stolarki aluminiowej i mieszkasz w strefie narażonej na szkodliwe czynniki atmosferyczne np. w strefie nadmorskiej?

Albo po prostu chcesz zapewnić maksymalną trwałość powłoki lakierowanej proszkowo w swoich oknach i drzwiach z aluminium.

Koniecznie przyjdź do Yawal, ponieważ u nas już w standardzie zapewniamy certyfikowane przez Qualicoat malowanie proszkowe w technologii Seaside. Nie słyszałeś o Seaside? Nie szkodzi, choć to ważne kryterium wyboru stolarki aluminiowej dla świadomego producenta i klienta. 

Co to oznacza dla inwestora i dla producenta? Gwarancja trwałości lakierowania proszkowego profili aluminiowych kontrolowana i dokumentowana według zaleceń normy Qualicoat Seaside. Dlaczego to podkreślamy? Ponieważ nie wszyscy producenci systemów aluminiowych dają takie wykonanie profili … w standardzie. 

Malowanie proszkowe w takiej rygorystycznej procedurze to dodatkowe czynności, czas i przed wszystkim decyzja organizacji, że bierze odpowiedzialność za najwyższą jakość przygotowania powierzchni. Dzięki temu uzyskujemy wyjątkową odporność naszych profili na korozję, nawet w trudnych warunkach, szczególnie nadmorskich - stąd nazwa certyfikatu Seaside. Co więcej, okna, drzwi, fasady YAWAL z Seaside w standardzie zachowują swój pierwotny wygląd i kolor przez długie lata. 

Certyfikacja Seaside świadczy również o tym, że proces obróbki aluminium w Yawal S.A. jest realizowany z najwyższymi standardami branżowymi. Trawienie aluminium, eliminujące warstwy tlenków odpowiedzialnych za korozję, a następnie przygotowywanie powierzchni do malowania, aby osiągnąć optymalną porowatość, to tylko niektóre z zaawansowanych etapów obróbki. Takie rozwiązania odpowiadaj najbardziej rygorystycznym standardom, takim jak klasy korozyjności C4 i C5.

A co, jeżeli dostawca profili nie zapewnia obróbki Seaside w standardzie? Profile aluminiowe bez takiej obróbki i ochrony mogą stać się podatne na korozję, zwłaszcza w warunkach intensywnej ekspozycji na solne powietrze. Powoduje to nieestetyczne plamy, utratę koloru, a w skrajnych przypadkach nawet uszkodzenia strukturalne.

W wielu miejscach technologia Seaside traktowana jest jako dodatek, za który trzeba dopłacić. W Yawal S.A. Seaside jest standardem. Każdy klient, wybierając produkty Yawal, korzysta z tej zaawansowanej technologii bez dodatkowych kosztów zyskując najwyższą jakość powłok lakierniczych.