21 Marca, 2022

Systemy Yawal po raz kolejny nagrodzone w programie IRBS!

System Moreview klasa S oraz Vertiline Aluminiowe Okładziny Elewacyjne to kolejne systemy od Yawal wyróżnione w programie Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki (IRBS).

Program Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki (IRBS) dedykowany naszej branży to program promocji innowacji, nowych i nowoczesnych rozwiązań, systemów, maszyn, komponentów i akcesoriów. W dn. 24-25 lutego podczas 31 Konwentu Stolarki VIP na zamku w Gniewie odbyła się już jego kolejna odsłona. Stolarka VIP jest organizatorem tego programu i to już po raz siódmy.

             

Moreview Klasa S to ultranowoczesne rozwiązanie dla koneserów pozwalające na niemal całkowite zatarcie granicy między wnętrzem z zewnętrzem. Wszystkie elementy konstrukcyjne ukryte są pod podłogą. Użytkownik widzi tylko jedną lub dwie wąskie „szczeliny”. Rozwiązanie to umożliwia praktycznie nieograniczone możliwości aranżacji podłogi na styku wnętrza domu i zewnętrznego otoczenia, np. tarasu.

System VERTILINE natomiast to nowy trend w architekturze, w którym istotna jest spójność całej bryły budynku oraz jednolity design. Znajdują zastosowanie zarówno w budownictwie jednorodzinnym i rezydencyjnym, ale również w innego typu obiektach. Elewacja w okładzinie VERTILINE może być wykonana w całości lub tylko w kilku fragmentach podkreślających wyjątkowy charakter ozdabianej nią powierzchni.

System VERTILINE można stosować również jako osłonę przeciwsłoneczną. Wystarczy systemowo zamocować klipsy dekoracyjne na oknach, drzwiach lub innych elementach stolarki.

mówi Grzegorz Cendrowski, organizator programu IRBS z firmy Stolarka VIP.