29 Marca, 2013

System Yawal PANdoor TM 77 wśród wyróżnionych nowości 2012roku!

System PANDOOR TM 77 firmy YAWAL, rozwiązanie umożliwiające wykonywanie nowoczesnych konstrukcji drzwi wejściowych, został wyróżniony w konkursie „NOWOŚCI ROKU 2012” organizowanym przez miesięcznik „FORUM BRANŻOWE”.

Wyróżnienie w konkursie, w którym czytelnicy magazynu „FORUM BRANŻOWE” oddają głosy na najlepsze ich zdaniem produkty, przekłada się na prestiż w branży i świadczy o wysokiej jakości wyrobu. Warty podkreślenia jest fakt, że firma YAWAL to jedyny systemodawca z branży aluminiowej, którego rozwiązanie zostało nagrodzone. - Wyróżnienie w konkursie „NOWOŚCI ROKU 2012”jest dowodem na to, że oferowany przez nas system bardzo dobrze odpowiada potrzebom użytkowników – mówi Agnieszka Jeznach, Dyrektor Marketingu YAWAL S.A., jednego z czołowych dostawców architektonicznych systemów profili aluminiowych w Polsce.

System PANDOOR TM 77 cechuje wysoka funkcjonalność, lekkość i ponadczasowa wręcz elegancja. Zastosowanie systemu daje możliwość wykonania skrzydeł drzwiowych w jednej płaszczyźnie w stosunku do ościeżnicy, co powoduje, że profil skrzydła staje się niewidoczny. Dzięki wykorzystaniu nowatorskich przekładek termicznych PANDOOR TM 77 posiada bardzo dobre parametry termiczne (współczynnik przenikania ciepła UW =1,2÷0,8 W/M2 K), co jest niezwykle istotne w przypadku drzwi wejściowych. Drzwi systemu PANDOOR TM 77 dostępne są w trzech wersjach – jednostronnie licowanej, dwustronnie licowanej oraz dwustronnie licowanej z zastosowaniem ramki dekoracyjnej. Daje to możliwość dopasowania konstrukcji do wymagań odbiorcy.