23 Listopada, 2023

System drzwi zewnętrznych harmonijkowych TM 77 BIFOLD od Yawal SA - Innowacja spotyka wszechstronność. 

Wprowadzamy na rynek swój najnowszy produkt - system zewnętrznych drzwi harmonijkowych TM 77 BIFOLD.

To świeże i innowacyjne podejście do konstrukcji drzwi składanych łączy zaawansowaną technologię, funkcjonalność i trwałość w jednym pakiecie. 

System TM 77 BIFOLD, łączy innowacyjne technologie z wielostronną funkcjonalnością i solidną konstrukcją, zapewnia niemal w 100% otwartą przestrzeń po rozłożeniu skrzydeł. Charakteryzuje się wszechstronnością rozwiązań konfiguracji z możliwością tworzenia wieloskrzydłowych kompozycji otwieranych zarówno do wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. 

Dodatkowo, drzwi te mogą posiadać sekcję drzwi głównych, gdzie pierwsze skrzydło służy jako drzwi wejściowe, nie wpływając jednocześnie na funkcjonowanie pozostałych składanych elementów. 

Wszechstronność rozwiązań konfiguracji, TM 77 BIFOLD umożliwia tworzenie konstrukcji o imponujących wymiarach - wysokości skrzydeł do 3500 mm, szerokości do 1200 mm oraz ciężarze skrzydła do 120 kg. Co więcej, system zawiera niezawodne okucia harmonijkowe, które gwarantują nienaganną sprawność przez długie lata. System ten łączy wysoki poziom izolacyjności cieplnej z maksymalną przepuszczalnością promieni słonecznych.

System harmonijkowy jest kompatybilny z systemem okienno-drzwiowym TM 77HI, a łączenie profili jest analogiczne z pozostałymi systemami z oferty Yawal. 

Wybierając TM 77 BIFOLD od Yawal, wybierasz wyższą jakość, niezawodność i komfort użytkowania.