20 Stycznia, 2016

System drzwi panelowych TM 77 HI PRESTIGE wyróżniony statuetką TOPBuilder 2016!

Bardzo miło nam poinformować, że nasz nowy system drzwi panelowych TM 77 HI PRESTIGE został wyróżniony statuetką TOPBuilder 2016 za innowacyjność oraz wysokie parametry techniczne.

System TM 77 HI PRESTIGE to najwyższej jakości system drzwi wejściowych do domów jedno lub wielorodzinnych. To połączenie nowoczesności, lekkości, ponadczasowej elegancji oraz zaawansowanej technologii dające nieograniczone możliwości funkcjonalne. Drzwi mogą być otwierane na zewnątrz i do wewnątrz, jedno lub dwuskrzydłowe, z naświetlem lub panelem bocznym, z zawiasami nawierzchniowymi, ukrytymi lub rolkowymi. Do drzwi systemu TM 77 HI PANEL dedykowane są jedne z najlepszych zamków na rynku.

 

Główną cechą systemu są doskonałe właściwości cieplne, które uzyskano dzięki zastosowaniu przekładek termicznych również w wersji bisolarnej, oraz wypełnienia z materiału izolacyjnego o wysokich parametrach termicznych. System drzwi panelowych TM 77 HI PRESTIGE firmy Yawal jest jedynym rozwiązaniem na rynku posiadającym współpracujące uszczelki lub izolator centralny w strefie przekładki termicznej stosowane zamiennie wg upodobań i potrzeb Klienta. Współczynnik przenikania ciepła drzwi z panelem dwustronnie licowanym oraz z pianką centralną wynosi Uw = 0,78 W/m2K.

Drzwi TM 77 HI PANEL są w pełni kompatybilne z istniejącym systemem TM 77 HI, co umożliwia wykonanie dowolnych konstrukcji drzwi w połączeniu z witrynami.