17 Sierpnia, 2020

Spektakularny sukces systemu Moreview już w trzy miesiące po premierze!

System Moreview do tworzenia wielkogabarytowych konstrukcji z ukrytymi w murach budynku ramami debiutował zaledwie kilka miesięcy temu, a już dziś przebojem podbija nie tylko polski, ale również zagraniczne rynki. Jako pierwsze systemowe rozwiązanie doceniły kapitały konkursowe takich plebiscytów jak TOP Builder 2020, IRBS 2020 oraz TOP Design Award 2020. Moreview uzyskał nagrody za design, zaawansowaną technologię i innowacyjność.

Prawdziwą weryfikację systemu przeprowadził jednak rynek. Klienci Yawal S.A. z dnia na dzień zamawiają coraz większe ilości konstrukcji Moreview m.in. do Stanów Zjednoczonych. Kilkadziesiąt konstrukcji zostało już zamontowanych w Polsce, Niemczech, Czechach i we Francji. Inwestorzy doceniają poczucie niczym nieograniczonej przestrzeni, jakie dają im wąskoprofilowe konstrukcje powstające na bazie Moreview. Producenci chwalą z kolei system za dopracowaną przez konstruktorów Yawal budowę ułatwiającą montaż, prefabrykację i serwisowanie.

Wartością dodaną, podkreślaną przez klientów, jest pomoc działu technicznego Yawal S.A., który w siedzibie producenta przeprowadza zawsze prefabrykację pierwszej konstrukcji Moreview. Podczas praktycznego szkolenia przekazywana jest również wiedza na temat budowy, właściwości i poprawnego montażu systemu.

Moreview jest dla nas niezwykle atrakcyjnym produktem, ponieważ wpisuje się we współczesne trendy architektoniczne oraz oczekiwania inwestorów związane m.in. z transparentnością konstrukcji i ograniczeniem do minimum jej widocznych elementów aluminiowych. System od Yawal S.A. dzięki praktycznie bezprogowej zabudowie eliminuje wszelkie bariery między wnętrzem budynku a otoczeniem zewnętrznym. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do naszego showroomu w Rybniku, w którym można z bliska przyjrzeć się konstrukcji systemu Moreview.” – Grzegorz Wątroba, Właściciel firmy Gral.

 

W obecnej chwili montujemy konstrukcje na bazie systemu Moreview w Niemczech. Inwestorzy z tego regionu są niezwykle wyczuleni na parametry techniczne wybieranych rozwiązań. Moreview z najlepszą na rynku termiką wśród tego typu konstrukcji wielkogabarytowych (Uw od 0,7 W/m²K) idealnie spełnia ich wymagania. Dla mnie – z punktu widzenia producenta – bardzo ważna jest pomoc techniczna świadczona przez pracowników Yawal S.A., łatwość prefabrykacji systemu MV oraz jego praktycznie nieograniczone możliwości konstrukcyjne”. – Artur Dorosz, Współwłaściciel firmy Aluterm.

„Nie spodziewaliśmy się aż tak wielkiego zainteresowania systemem Moreview już na początku jego funkcjonowania na rynku. Wiedzieliśmy, że nasz system jest dopracowany w stu procentach i że prędzej czy później zyska uznanie w oczach producentów, ale nawet nas zaskoczyła skala napływających zapytań, wycen i zamówień. Świadczy to o tym, że Yawal obrał dobry kierunek rozwoju dla swoich systemów. Już teraz pracujemy nad dalszym rozwojem produktów kompatybilnych z systemem Moreview, które – mam nadzieję – zaprezentujemy już wkrótce.” – powiedział Łukasz Kucharczyk, Dyrektor Handlowy Yawal S.A.