6 Lutego, 2017

Rozpoczęliśmy tegoroczny cykl szkoleń dla Projektantów!

W ubiegły czwartek, 2 lutego odbyło się pierwsze w tym roku szkolenie w ramach Akademii Yawal, które zostało zorganizowane w Hotelu Holiday Inn w Dąbrowie Górniczej.

Motywem przewodnim zeszłotygodniowego spotkania było kompleksowe zaprezentowanie najnowszych rozwiązań technologicznych dedykowanych stolarce aluminiowej, wprowadzonych do oferty przez Yawal i partnerów Akademii. Do organizacji wydarzenia w tym roku przyłączyli się czołowi dostawcy komponentów i narzędzi służących do produkcji oraz montażu okien i drzwi.

Szkolenie rozpoczęło wystąpienie Dyrektora Technicznego Yawal – Wojciecha Kuleja, który opowiedział o nowościach już wprowadzonych do systemów: TM 75EI, DP, TM 102HI, TM 77HI Prestige, TM 62EI, FA 50N i innych. Nie mogło również zabraknąć zapowiedzi zupełnie nowego systemu Yawal INOVA, który ma trafić do naszej oferty w 2017 roku. Następnie zaprezentowali się partnerzy Akademii: IGP Pulvertechnik, Geze, Roto, SaintGobain. Po raz pierwszy w historii naszych szkoleń do udziału zaprosiliśmy również firmę Hilti - producenta wysokiej jakości elektronarzędzi do montażu stolarki otworowej.

Po zakończeniu części szkoleniowej Dyrektor Handlowy Yawal – Wojciech Wolnicki opowiedział o nowym projekcie firmy – oknaaluminiowe.pl, który już niebawem zostanie uruchomiony, a którego głównym celem jest zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta indywidualnego.

Nasi goście popołudnie spędzili w parku wodnym „NEMO” oraz na zwiedzaniu Muzeum Książęcych Browarów Tyskich w Tychach. Podczas wieczornej kolacji nie mogło zabraknąć tradycyjnego konkursu wiedzy na temat odbytego szkolenia. Uważni słuchacze zostali nagrodzeni upominkami i uwiecznieni na pamiątkowym zdjęciu.

Nadal trwają zapisy na kolejne szkolenia w ramach tegorocznej Akademii dla Projektantów:
- 16-17.02.2017 r. – Dąbrowa Górnicza,
- 02-03.03.2017 r. – Warka,
- 09-10.03.2017 r. – Poznań,
- 16-17.03.2017 r. – Toruń.