1 Września, 2023

Reimplementacja systemu IFS Applications w Yawal S.A.: Krok ku przyszłości

W Yawal S.A. od lat stawiamy na ciągły rozwój i doskonalenie.

Będąc jednym z czołowych dostawców architektonicznych systemów profili aluminiowych w Polsce, zdajemy sobie sprawę z potrzeby inwestowania w nowoczesne technologie.

Nasze 30-letnie doświadczenie na rynku pozwala nam dostarczać innowacyjne, ekologiczne i energooszczędne konstrukcje, które zyskują uznanie klientów w całej Europie.

Nasz sukces nie byłby możliwy bez zaawansowanego zaplecza produkcyjnego. Cztery linie produkcyjne, magazyn wysokiego składowania oraz nowoczesna lakiernia proszkowa to tylko część naszych atutów. Jednak technologia to nie wszystko. Kluczem jest również efektywne zarządzanie i optymalizacja procesów biznesowych.

Dlatego po ponad dwóch dekadach korzystania z systemu IFS Applications postanowiliśmy podjąć decyzję o jego reimplementacji. Jak mówi nasz Dyrektor IT, Krzysztof Jakóbczyk: "To nie była jedynie techniczna zmiana. Współpraca z InfoConsulting pozwoliła nam na kompleksowe przeprojektowanie procesów, które obowiązują w Yawal S.A."

Zdajemy sobie sprawę, że nasz model produkcyjny jest skomplikowany, dlatego tak ważne było dla nas precyzyjne wdrożenie nowego systemu. Dzięki rozwiązaniom od InfoConsulting zwiększyliśmy automatyzację i efektywność naszych działań. Jak podkreśla Krzysztof Jakóbczyk: "Nowy system pozwolił nam na lepszy dostęp do danych, co jest kluczowe w podejmowaniu strategicznych decyzji."

Chcielibyśmy również podkreślić wyjątkowe wsparcie, jakie otrzymujemy od InfoConsulting po wdrożeniu systemu. Współpracujemy na zasadach partnerskich, z pełnym zrozumieniem i zaangażowaniem obu stron. Dzięki temu patrzymy w przyszłość z optymizmem i pewnością, że kolejne lata przyniosą jeszcze więcej sukcesów dla Yawal S.A.