9 Marca, 2016

Przyznano nagrody Builder Awards 2016!

Pod koniec lutego w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbyła się uroczysta gala przygotowana przez magazyn Builder, podczas której wręczono nagrody dla elity polskiego budownictwa.

Bardzo się cieszymy, iż w gronie laureatów w kategorii Osobowość Branży znalazł się założyciel firmy Yawal S.A. - Edmund Mzyk. Odebrał on również nagrodę dla Yawal S.A. przyznaną dla Budowlanej Firmy Roku.

W tym roku odbyła się już 13. edycja Gali Builder Awards. Nagrody Polski Herkules, Budowlana Firma Roku, Laury Buildera oraz Osobowość Branży przyznane zostały firmom i osobom, które mogły się pochwalić najwyższymi osiągnięciami w sektorze budowlanym w 2015 roku. O ich wręczenie poproszono nieodmiennie członków Rady Naukowej. Wydarzenie swoją obecnością uświetnił Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa – Tomasz Żuchowski, który w wystąpieniu powiedział:
„…Dzisiejsza Gala jest zorganizowana dla osób pełniących wiodącą rolę w dziedzinie budownictwa, które zmieniają na lepsze naszą rzeczywistość.”

Przedstawiciele magazynu Builder podkreślają, że nagroda Osobowość Branży przyznawana jest postaciom, które mogą być wzorem i inspiracją dla innych, którzy rozpoczynają lub rozwijają swoją działalność w branży.