4 Września, 2017

Prezentacja Yawal S.A. podczas II Międzynarodowego Forum Stolarki Budowlanej

W ostatnim tygodniu wakacji, w dniach 30-31.08.2017 r. w Hotelu 500 nad Zalewem Zegrzyńskim odbyło się zorganizowane przez Stolarkę VIP II Międzynarodowe Forum Stolarki Budowlanej. Yawal S.A. jako partner wydarzenia wystąpił z prezentacją, przedstawiciele naszej firmy pozostawali też cały czas do dyspozycji uczestników konferencji.

Motywem przewodnim spotkania było hasło: „Aluminium i szkło w architekturze małej i dużej”. A kto, jak nie Yawal, zna się lepiej na stolarce aluminiowej? Partnerem strategicznym tegorocznej edycji była związana z programem Oknaaluminiowe.pl firma Roto Frank, która w tym roku obchodzi swoje 25-lecie.

Yawal podczas Forum reprezentowali Wojciech Wolnicki (Dyrektor Handlowy) oraz Wojciech Kulej (Dyrektor Techniczny). Wystąpili z prezentacją, w której poruszyli kwestie związane z:

najczęściej popełnianymi błędami montażowymi ślusarki aluminiowej,
- poprawnym przeprowadzeniem ciepłego montażu,
- wyzwaniami pojawiającymi się podczas projektowania fasad,
- kilkustopniowym modelem kooperacji preferowanym i proponowanym klientom przez Yawal, który obejmuje: wspólne opracowanie projektu stolarki na etapie projektu architektonicznego, określenie wymagań konstrukcyjnych i dobór odpowiednich systemów profili aluminiowych, opracowanie wycen i przeprowadzenie badań oraz wspólną realizację inwestycji.
- Ostatnią kwestią poruszoną podczas prezentacji naszych przedstawicieli był ogromny wpływ programu Oknaaluminiowe.pl na zwiększenie popularności rozwiązań aluminiowych wśród inwestorów indywidualnych.

Wystąpienie dyrektorów Yawal S.A. spotkało się z pozytywnym odbiorem wśród uczestników Forum zarówno ze względu na interesującą treść prezentacji, jak i w związku z innowacyjną formą jej przygotowania.