17 Maja, 2017

Podsumowanie Akademii Yawal 2017!

Zakończył się już niezwykle aktywny dla naszych szkoleniowców okres realizacji tegorocznej Akademii Yawal. Klienci i Partnerzy naszej firmy zostali wyposażeni w potrzebną im wiedzę, która pozwoli nam wspólnie zrealizować wiele ambitnych projektów nie tylko w tym roku, ale również w przyszłych latach.

Akademia w liczbach:

  • 6 krajowych szkoleń w 5 miastach posiadających niezwykle bogatą historię,
  • 3 zagraniczne szkolenia zorganizowane dla klientów z Czech i Słowacji, Węgier oraz Litwy,
  • 5 firm partnerskich wspierających Yawal S.A. w realizacji tegorocznej Akademii: IGP Pulvertechnik Polska Sp. z o.o., Vetrotech, Glassolutions, Geze Polska Sp. z o.o., Roto Frank Okucia Budowlane Sp. z o.o.
  • 5 bloków szkoleniowych poszerzających wiedzę uczestników Akademii w kwestiach: systemów aluminiowych, okuć, szyb, farb proszkowych oraz automatyki,
  • 550 przeszkolonych uczestników, którzy mogą się pochwalić certyfikatem ukończenia tegorocznej edycji Akademii Yawal.

Organizowane przez Yawal szkolenia dają naszym gościom nie tylko możliwość poszerzenia wiedzy z zakresu stolarki aluminiowej, ale również są okazją do odwiedzenia wielu ciekawych miejsc. W tym roku szlakiem polskich browarów odwiedziliśmy Muzeum Książęcych Browarów Tyskich, Centrum Wycieczkowe Lecha w Poznaniu oraz Browar w Warce. Uczestnicy tych wycieczek mogli prześledzić od podstaw proces produkcji browarów w Polsce. Udaliśmy się również do magicznego Zamku Książ, gdzie czuć atmosferę minionych wieków.

Zakończenie szkoleń dla projektanów i architektów nie oznacza, że nasza Akademia zaprzestanie swojej działalności. Przez resztę roku będziemy organizować jednodniowe szkolenia z zakresu obsługi programu Yawal Constructor, pod koniec tego tygodnia ruszają też szkolenia dla sprzedawców w ramach programu oknaaluminiowe.pl