28 Sierpnia, 2016

Piknik Rodzinny z okazji 25-lecia Yawal S.A.

Mistrzostwa piłki siatkowej, koncert zespołu PIERSI, uhonorowanie pracowników z najdłuższym stażem to tylko niektóre z sobotnich wspomnień.

W ubiegły weekend, 27 sierpnia 2016 r. w Ośrodku Szkoleniowo-Rekreacyjnym STRZELNICA w Kochcicach odbył się piknik z okazji dwudziestopięciolecia naszej firmy zorganizowany dla wszystkich pracowników oraz ich rodzin.

Od godziny 11:00 na uczestników naszego spotkania czekała moc atrakcji. Najmłodszych pochłonęły zabawy organizowane przez animatorów, którzy malowali na dziecięcych buźkach najbardziej wymyślne wzory, puszczali ogromne bańki mydlane, przeprowadzali sportowe konkurencje oraz przygotowali przedstawienie teatralne. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również dmuchańce, dziecięcy park linowy, nie mówiąc o słodkich przekąskach, na które skusili się również dorośli.

Zwolennicy ekstremalnych wrażeń mogli przejechać się guadami i gokartami, wykonać skok na linie, skorzystać z diabelskiego wahadła i tyrolki oraz spróbować swoich sił na strzelnicy.

W trakcie pikniku odbyły się Mistrzostwa Piłki Siatkowej Yawal, w których wzięły udział trzy drużyny złożone z naszych pracowników: Tradeteam, Biuro i Produkcja Team. O kolejności rozgrywanych spotkań zadecydowało losowanie przeprowadzone przez prezesa Yawal S.A. Magdalenę Jagiełło. Po zaciętych, emocjonujących spotkaniach drużyny Biura i Tradeteam musiały uznać wyższość Produkcji Team, która odniosła zwycięstwo, nie tracąc nawet jednego seta. Po zakończeniu rozgrywek zespoły zostały nagrodzone medalami, swoją chwilę ze zwycięzcami mieli również fotoreporterzy.

Kluczowym elementem spotkania było uhonorowanie pracowników z najdłuższym stażem pracy. Założyciel Yawal S.A. Edmund Mzyk osobiście podziękował im za lojalność, oddanie i wieloletnią współpracę, a następnie razem z panią prezes wręczył im pamiątkowe statuetki.

Zwieńczeniem wieczoru był spektakularny koncert zespołu PIERSI, który bawił i rozśmieszał wszystkie pokolenia zgromadzone tego dnia w Strzelnicy, zachęcając do tańca i wspólnego śpiewania. Znany i lubiany utwór: „Bałkanica” rozbrzmiewał jeszcze długo po zakończeniu pikniku.