7 Kwietnia, 2017

Oknaaluminiowe.pl – na starcie!

Od początku roku informowaliśmy naszych klientów o projekcie oknaaluminiowe.pl przeznaczonym przede wszystkim dla klientów indywidualnych. Systematycznie zbieraliśmy potrzebne materiały i pozyskiwaliśmy partnerów do realizacji założeń programu. Dzisiaj możemy już z radością poinformować, że nasz program wystartował!

W obecnym momencie funkcjonuje już witryna internetowa www.oknaaluminiowe.pl, która stanowi swoistą platformę edukacyjną przeznaczoną nie tylko dla prywatnych inwestorów, ale również monterów i producentów stolarki aluminiowej. Wszyscy zainteresowani dowiedzą się ze strony, dlaczego warto zdecydować się na stolarkę aluminiową i jakie są jej zalety w porównaniu z oknami i drzwiami wykonywanymi z drewna i PCV.

Głównym założeniem programu jest kompleksowa obsługa klientów indywidualnych w zakresie aluminiowych rozwiązań dla domu. O tym, skąd wziął się pomysł na stworzenie programu, opowiadał dyrektor handlowy Yawal, Wojciech Wolnicki: "Przeprowadziliśmy analizę rynku i doszliśmy do wniosku, że nasze produkty mogą stanowić remedium na coraz bardziej rygorystyczne wymagania techniczne stawiane architekturze mieszkaniowej oraz odpowiedź na rosnące potrzeby wymagających konsumentów, którzy, kierując się współczesnymi trendami, chcą w swych domach coraz większych przeszkleń i śmiałych projektów".

W ramach programu powstaje ogólnopolska sieć autoryzowanych punktów sprzedaży zakładająca obsługę klienta indywidualnego począwszy od dokonania pomiarów, przez dobór odpowiednich do stylu architektonicznego rozwiązań, ich sprzedaż i montaż po serwis gwarancyjny i posprzedażowy. Docelowo do końca 2020 roku powstanie 200 punktów handlowych, pierwsze rozpoczną działalność już wiosną tego br. W ofercie marki oknaaluminiowe.pl znajdują się: okna, drzwi wejściowe i tarasowe, ogrody zimowe, parapety, osłony okienne, elewacje oraz inne konstrukcje, które składają się na wymarzony dom.

W tworzenie sieci zaangażowali się czołowi dostawcy podzespołów służących do produkcji i montażu stolarki aluminiowej. "Wciąż prowadzimy rozmowy z „branżą” nt. współpracy w dziedzinie rozwoju programu, ale już dziś możemy powiedzieć, że oknaaluminiowe.pl będą bazować na markach, takich jak: IGP, ROTO Frank czy WALA. Nasi monterzy zostaną z kolei wyposażeni w produkty firmy Profix.” – komentuje Wojciech Wolnicki. Dzięki zaangażowaniu wszystkich firm związanych z projektem klienci indywidualni uzyskają najdłuższą z dostępnych na rynku gwarancję na zakupiony asortyment. Co więcej, okres obowiązywania gwarancji będzie można przedłużyć dzięki okresowym przeglądom przeprowadzanym przez autoryzowanych monterów sieci.

Już niedługo – niczym grzyby po deszczu – w całej Polsce zaczną pojawiać się szyldy z charakterystycznym logo marki. Wypatrujcie ich uważnie!