16 Stycznia, 2018

NOWY SYSTEM W OFERCIE YAWAL SA - TM 102HI PRESTIGE!

TM 102HI PRESTIGE – to najnowszy system Yawal przeznaczony do produkcji ekskluzywnych drzwi wejściowych do pasywnych i energooszczędnych budynków jedno lub wielorodzinnych.

Rozwiązanie drzwi panelowych powstało na bazie najnowocześniejszego systemu znajdującego się w ofercie YAWAL – TM 102 HI. Trójkomorowa budowa profili a zwłaszcza nowoczesne rozwiązanie uszczelnienia termicznego styku futryny i skrzydła pozwala uzyskać najwyższe dostępne na rynku parametry izolacyjności termicznej, co doskonale wpisuje się w panujący na rynku trend zmierzający do maksymalnej energooszczędności oferowanych rozwiązań.

DRZWI Z PANELEM DWUSTRONNIE LICOWANYM
Z SZEROKĄ USZCZELKĄ NADPROGOWĄ

DRZWI Z PANELEM DWUSTRONNIE LICOWANYM
Z CENTRALNĄ USZCZELKĄ Z EPDM

 

Warto zwrócić również uwagę na bardzo wysoką jakość materiałów, z których wykonywane są konstrukcje. System pozwala na projektowanie nowoczesnych drzwi wejściowych we wszystkich konfiguracjach oraz daje możliwość systemowego łączenia z konstrukcjami okiennymi i naświetlami TM 102HI.

W związku z uruchomieniem nowego systemu zachęcamy do udziału w konkursie "Pochwyt za złotówkę". Szczegóły dostępne na profilu Yawal na portalu Facebook.