14 Lutego, 2024

Nowość w ofercie Yawal: Okucia Roto NX – efektywność i komfort

W odpowiedzi na rosnące oczekiwania rynku w zakresie nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań okiennych, wprowadzamy do oferty okucia Roto NX

Dostarczamy naszym Klientom produkty, które nie tylko spełniają ich oczekiwania pod względem jakości i trwałości, ale także oferują zaawansowane rozwiązania technologiczne, maksymalizując efektywność operacyjną i komfort użytkowania.

Okucia Roto NX, są idealnym rozwiązaniem zarówno dla nowoczesnych, jak i tradycyjnych projektów okiennych. Ich prosty i szybki montaż znacząco redukuje czas potrzebny na instalację, co jest szczególnie cenne w dynamicznie rozwijających się projektach budowlanych.

Ponadto system Roto NX oferuje szereg korzyści, w tym zwiększony komfort obsługi dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, takim jak ulepszona mikrowentylacja oraz możliwość integracji z systemami Smart Home. Dodatkowo, Nowe elementy TiltSafe zapewniają lepsze zabezpieczenie antywyważeniowe (teraz w pozycji uchylnej w klasie RC2).

Bezpieczniejsze jest też stosowanie samego okucia. Może być ono stosowane na przykład do skrzydeł o większej nośności i to już w standardzie.

W Yawal konsekwentnie dążymy do ulepszania swojej oferty, okucia Roto NX to odpowiedź na potrzeby Klientów poszukujących niezawodnych, bezpiecznych i łatwych w obsłudze rozwiązań okiennych.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym zakresem możliwości, jakie oferuje system Roto NX, i do skontaktowania się z naszym działem sprzedaży w celu uzyskania dalszych informacji.