12 Maja, 2020

Nowość! System DP 180 z wąskim słupkiem

Najnowsze rozwiązanie wprowadzone do systemu DP 180 stanowi niezwykle atrakcyjne dopełnienie produktu, który jakościowo plasuje się w ścisłej czołówce rozwiązań przesuwnych na rynku.

Swoją pozycję zawdzięcza starannie przemyślanej budowie, obejmującej m.in.:
- potrójną linię przekładek termicznych, zapewniającą rewelacyjne wyniki izolacyjności termicznej na poziomie Uf = od 1,1 W/m2K,
- maksymalną dopuszczalną grubość wypełnienia wynoszącą 63 mm, z możliwością montażu od zewnątrz,
- „dzielone” przekładki, dzięki którym wyeliminowany został efekt bimetalu,
- pełną automatyzację zapewnioną dzięki nowoczesnemu mechanizmowi ePower, który pozwala na sterowanie procesem otwierania za pomocą m.in. urządzeń mobilnych czy czytnika linii papilarnych.

Rozwiązanie wąskiego słupka

Konstruktorzy Yawal S.A. do wielu zalet systemu dodali cieszące się dużą popularnością rozwiązanie wąskiego słupka, które ogranicza ilość widocznego aluminium na zejściu skrzydła ze 125 mm aż do 47 mm. Szerokość słupka wynosząca zaledwie 47 mm to jedna z najlepszych, występujących na rynku, wartości! Rozwiązanie dostępne jest we wszystkich wariantach i schematach systemu DP 180.

Drzwi przesuwne Yawal DP 180 w wersji z wąskim słupkiem to nie tylko znacząca poprawa transparentności całej konstrukcji, ale również znaczna ingerencja w estetykę całej konstrukcji. Rozwiązanie zakłada bowiem całkowite wyeliminowanie widoczności elementów tworzywowych na styku wąskiego słupka z futryną górną i dolną. Dzięki temu inwestor widzi wyłącznie elegancką i gładką powierzchnię profilu aluminiowego.