4 Października, 2021

Drzwi tarasowe bez barier w ofercie Yawal S.A.

Dla wielu osób taras w domu to rozwiązanie poprawiające komfort jego mieszkańców. Jest to bowiem idealne miejsce do odpoczynku. Można na nim także zrobić dużego, rodzinnego grilla. Aby jednak w pełni cieszyć się funkcjonalnością tarasu, warto zadbać o odpowiednie drzwi tarasowe, które nie będą przeszkadzać w przechodzeniu z tarasu do salonu.

Na co uważać przy zakupie drzwi tarasowych bez barier?

- Szerokość otworu. Drugim ważnym aspektem drzwi balkonowych bez barier jest ich szerokość. Zbyt wąskie drzwi mogą znacząco utrudnić przechodzenie oraz przenoszenie talerzy czy krzeseł na taras. Powiększenie światła drzwi można uzyskać między innymi przez zastosowanie drzwi tarasowych z wąskim słupkiem.

Wybór najlepszych drzwi tarasowych z niskim progiem

DP 180 Primeview w wersjach dostosowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

Drzwi tarasowe niskoprogowe z serii DP 180 PRIMEVIEW zapewniają idealnie płaską powierzchnię bez żadnego zagłębienia ani zakamarka. Dzięki temu zapewnia całkowite bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania. Z łatwością zatem można wsunąć do środka ciężki fotel albo stół.

W ofercie drzwi tarasowych firmy YAWAL można znaleźć również drzwi balkonowe z wąskim słupkiem. Szerokość słupka wynosząca zaledwie 47 mm to jedna z najlepszych, występujących na rynku, wartości! Ponadto nie zmniejsza to doskonałej termoizolacyjności drzwi, a także umożliwia zastosowanie systemu antywłamaniowego w klasie RC2. Wąski przekrój słupka zwiększa dopływ światła, co ma znaczący wpływ na doświetlenie wnętrza i nowoczesny wygląd ramy okiennej. Dzięki zmianie szerokości profilu nawet bardzo duże okno uzyskuje delikatniejszy wygląd, a jego konstrukcja nie przytłacza wnętrza.

Nie musisz iść na kompromisy – wybierz drzwi tarasowe bez barier

W wielu przypadkach nie ma możliwości zmiany otworu w ścianie w celu założenia większych drzwi. Jednak zaplanowanie i zakup drzwi tarasowych z niskim progiem pozwala znacząco zwiększyć komfort użytkowania tarasu czy przejście do ogrodu. Niski próg w drzwiach tarasowych, zwiększa efekt połączenia wnętrza z ogrodem oraz zmniejsza barierę komunikacyjną. Wyjście z salonu na taras lub ogród powinno być bezpieczne i wygodne szczególnie dla najmłodszych czy też osób poruszających się na wózku. Warto także rozważyć opcję z wąskim słupkiem, który dodatkowo zwiększy światło drzwi i wpłynie na wygląd Twojego salonu i tarasu.