16 Czerwca, 2021

Manipulator montażowy gratis przy zakupie systemów Yawal!

Kup profile aluminiowe w systemie Primeview lub Moreview i zyskaj do trzech dni darmowego wynajmu urządzeń do montażu szyb w okresie 16.06.2021r do 31.07.2021 r.

Yawal zaprasza do skorzystania z promocji wszystkich klientów, którzy w czasie jej trwania zakupią zestaw profili aluminiowych z wykorzystaniem systemów Moreview i Primeview. Dostawcą urządzeń do montażu jest firma Glasslift Sp. z o. o.  W ramach promocji zostaną udostępnione za darmo urządzenia typu:

Mini żuraw BG Lift M 250
Mini żuraw MaedaMC285-2
Manipulator Smartlift SL 608 Outdoor HighLifter

Promocja polega na zakupie profili aluminiowych w systemach Moreview i Primeview w cenie uprawniającej do skorzystania z Promocji:

  1. Do 50.000 zł uwzględniając rabat standardowy – upoważnia klienta do jednorazowego wynajmu manipulatora montażowego bez operatora na 3 kolejne dni robocze (dzień roboczy - 8 godzin) na koszt YAWAL S.A.
  2. Powyżej 50.000 zł uwzględniając rabat standardowy - upoważnia klienta do jednorazowego wynajmu manipulatora montażowego bez operatora na 3 kolejne dni robocze (dzień roboczy - 8 godzin) oraz dodatkowo jednego z dwóch dostępnych modeli mini żurawia z operatorem na 1 dzień roboczy (dzień roboczy - 8 godzin) na koszt YAWAL S.A.
  3. Powyżej 100.000 zł uwzględniając rabat standardowy - upoważnia klienta do jednorazowego wynajmu manipulatora montażowego na 3 kolejne dni robocze (dzień roboczy - 8 godzin) oraz dodatkowo jednego z dwóch dostępnych modeli mini żurawia na 2 dni robocze (dzień roboczy - 8 godzin) na koszt YAWAL S.A.

Zamówienia można składać w formie elektronicznej na adres mailowy: bok@yawal.com. lub telefonicznie pod numerem

infolinii: +48 601 357 080.

Więcej szczegółów dotyczących promocji można znaleźć w regulaminie.

Pobierz regulamin