28 Sierpnia, 2017

Już 8 września startują Regaty Architektów 2017!

Już po raz szósty architekci z całego kraju spotkają się na Mazurach podczas największego wydarzenia w Polsce skupiającego swoją branżę – Ogólnopolskich Regat Architektów 2017!

Ogólnopolskie Regaty Architektów organizowane są od 2012 roku, skupiając na Mazurach z roku na rok coraz większą liczbę pracowni architektonicznych z całego kraju. W tym sezonie, podczas trzydniowych regat spotkamy się z ponad setką architektów, aby zasmakować uroków żeglarstwa podczas tego wyjątkowego, żeglarsko-architektonicznego święta.

Yawal S.A., aktywnie wspierając to wydarzenie, wystąpi podczas eventu jako Sponsor Strategiczny Regat.

Branża architektoniczna z całej Polski podczas trzech dni regat otrzymuje możliwość nawiązania bardzo dobrych kontaktów biznesowych, sportowej rywalizacji i wreszcie oderwania się od codziennej pracy w wyjątkowych okolicznościach.

Wszelkie informacje odnośnie wydarzenia dostepne są na stornie www.regatyarchitektow.pl.

W tym roku Regaty Architektów odbędą się w terminie 8-10 września. Grupa ponad 100-u architektów na 20-tu 9-metrowych jachtach kabinowych zapewnionych przez organizatora będzie się ścigać, a spośród uczestników wyłonione zostaną najlepsze załogi w Polsce.

Organizator: Ogólnopolskie Regaty Architektów 2017 / Wojciech Gutowski

Patron Honorowy:
Izba Architektów Rzeczypospolitej Polskiej
Stowarzyszenie Architektów Polskich SARP
Polskie Stowarzyszenie Projektantów Wnętrz

Partner: Archimania.pl, 3DLive
Sponsor strategiczny: Norlys, Yawal, Schindler, TATA STEEL, Elstead Lighting, Bokaro, Sigma Coatings, Efl Polaris
Sponsorzy: Menard, BKG, NOE, Kingspan, Mapei, Assa Abloy, Sto Polska, PIXERS, Spot Light, Geberit, Tarkett, C.T. Service