13 Września, 2021

Jurajskie Targi Pracy dla Młodzieży

Informujemy, że w dniach 14-15 września 2021 r. w godzinach od 9.00 do 14.00 odbędą się Jurajskie Targi Pracy dla Młodzieży on-line.

W ramach Targów między innymi przeprowadzimy rekrutacje na wolne miejsca zatrudnienia czy stażu.
Wszyscy kandydaci będą mieli możliwość aplikowania na dostępne oferty pracy, oferujemy również możliwość przeprowadzenia rozmowy
z wykorzystaniem komunikatora.

Organizatorami projektu są: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie, Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach, Ochotnicze Hufce Pracy - Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Częstochowie, Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku oraz Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie.

Tegoroczne Targi Pracy skierowane są głównie do młodzieży, studentów oraz osób poszukujących pracy lub mających zamiar zmienić zatrudnienie oraz przedsiębiorców z terenu województwa śląskiego, w szczególności z Subregionu Północnego.

Targi Pracy to doskonała okazja do zapoznania się z możliwościami, oczekiwaniami i wymogami rynku pracy, który jest bardzo zróżnicowany i dynamiczny. Organizacja projektu daje możliwość stworzenia przestrzeni, w której pracodawcy,  jak i zainteresowani podjęciem lub zmianą pracy, będą mieli okazję do zaprezentowania swoich mocnych stron, czego efektem może być nawiązanie satysfakcjonującej współpracy. W ramach przedsięwzięcia można zdobyć wiedzę, jakiego rodzaju stanowiska oferują firmy, jakie mają wymagania względem kandydatów do pracy oraz jakie warunki pracy proponują, a także skorzystać z porad ekspertów m.in. takich instytucji jak: ZUS, KRUS i US.

Link do platformy online https://jurajskietargipracy.webexpo.pl/ . Serdecznie zapraszamy na wirtualne stoisko Yawal S.A.