27 Września, 2010

I Mistrzostwa Polski Architektów w Golfie

Yawal jest współorganizatorem I Mistrzostw Polski Architektów w Golfie

Yawal i ROSA Private Golf Club zapraszają wszystkich architektów, którzy są początkującymi golfistami lub dopiero pragną rozpocząć swoją przygodę z golfem do udziału w Akademii Golfa, która odbędzie się 9 października 2010 roku na polu golfowym ROSA w Konopiskach koło Częstochowy.

Początkujący golfiści zaznajomią się z zasadami gry w golfa, niezbędnym ekwipunkiem i technikami uderzeń. Podsumowaniem Akademii Golfa będzie mini turniej, w którym początkujący golfiści wykorzystają nowo nabyte umiejętności i będą mogli zdobyć atrakcyjne nagrody.
Wszystkich architektów, którzy posiadają minimum zieloną kartę, organizatorzy zapraszają do startu w historycznych I Mistrzostwach Polski Architektów w Golfie. Turniej zostanie rozegrany na polu golfowym ROSA w dniu 9 października 2010 roku w kategorii brutto i netto.

Organizatorzy pokrywają wszystkie koszty związane z przeprowadzeniem Mistrzostw i Akademii Golfa. Formularze zgłoszenia udziału oraz informacje o Mistrzostwach, Akademii Golfa i polu golfowym ROSA znajdują się na stronie: www.rpgc.pl. Po otrzymaniu zgłoszenia organizator prześle potwierdzenie udziału w turnieju. Ilość miejsc jest ograniczona. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Rosa Private Golf Club to jedna z największych i najpiękniejszych golfowych inwestycji w Polsce. To pole klasy mistrzowskiej, zaprojektowane zgodnie ze standardami USGA przez Hansa Georga Erharda, nad którego realizacją pracowali specjaliści z USA, Anglii, Szkocji i Walii. Na 90ha nieużytków, po przesunięciu 1 000 000 m3 ziemi, zbudowano dziesiątki pagórków i dolinek, stawy o powierzchni 14ha, 117 bunkrów i gęsty rough. Oprócz 18 dołkowego pola w skład kompleksu wchodzi znakomicie wyposażony driving range z 80 stanowiskami, w tym 14 zadaszonymi, chipping green, bunkry i putting green o powierzchni 1 500 m2, pozwalając na doskonalenie krótkiej gry zarówno indywidualnie jak i pod okiem instruktora PGA.