14 Marca, 2022

Grupa Yawal z tytułem BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021

i konkurencji.

W tym roku również Grupa Yawal została wyróżniona tym tytułem się takim tytułem. Grupa Yawal to rodzinna firma z polskim kapitałem, której historia rozpoczęła się w roku 1990. Od początku istnienia za sukcesem rozwoju firmy stali jej pracownicy, którzy po dziś dzień tworzą zgrany i zaangażowany zespół oddany klientowi oraz otwarty na wiedzę. Dzisiaj firma zatrudnia ponad 800 wykwalifikowanych pracowników i eksportuje swoje produkty do około 17 państw na całym świecie.

TRZY DEKADY ROZWOJU

Grupa Kapitałowa Yawal specjalizuje się w produkcji i dystrybucji architektonicznych systemów profili aluminiowych. Od początku swojego istnienia kreuje współczesne trendy architektoniczne, tworząc innowacyjne rozwiązania dopasowane do preferencji oraz potrzeb klientów. Niezmiennie od trzydziestu lat bardzo blisko współpracuje z architektami, producentami stolarki okiennej i inwestorami. To właśnie wymiana doświadczeń pozwala firmie na dopasowanie się do bardzo szybko zmieniających się warunków rynkowych.

Jedną z przewag konkurencyjnych firmy jest skupienie całego procesu produkcyjnego w rękach jednej Grupy Kapitałowej, w której skład wchodzi również spółka Final, specjalizująca się w procesie produkcji profili aluminiowych. W 2021 roku Grupa Kapitałowa Yawal rozpoczęła realizację strategii na lata 2021–2023. Nowa strategia Grupy koncentruje swoje działania wokół klienta, pracownika, ekologii oraz rozwoju poprzez innowacje.

W 2020 roku firma obchodziła jubileusz 30-lecia swojej działalności. Tak więc od trzech dekad Yawal udoskonala swoje produkty, podążając za aktualnymi trendami, spełniając oczekiwania klientów.