9 Października, 2017

Certyfikat Swedish Standard dla Yawal S.A.!

W czwartek, 28 września 2017 r. odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatów "Swedish Standard" przyznawanych w ramach programu wspierania polskiego eksportu realizowanego pod patronatem Konsulatu Królestwa Szwecji w Katowicach.

Przyznany Yawal S.A. certyfikat "Swedish Standard" jest bardzo ważny ze względu na działania podejmowane w celu zwiększenia obecności naszej firmy na rynkach europejskich. Godło "Swedish standard" jest bowiem powszechnie rozpoznawalnym  i uznawanym w Szwecji i Skandynawii znakiem jakości potwierdzającym stosowanie przez firmy najwyższych standardów zarządzania, bezpieczeństwa pracy, jakości towarów i usług oraz wysokiej moralności płatniczej i biznesowej. 

Aby uzyskać wyróżnienie, Yawal S.A. musiał przejść pozytywnie proces certyfikacji, na który składał się zewnętrzny audyt weryfikujący działalność firmy pod kątem wymogów określonych w regulaminie certyfikacji. O przyznaniu znaku "Swedish Standard" decyduje kapituła, w skład której wchodzą przedstawiciele Konsulatu Królestwa Szwecji w Katowicach, Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach, Parku  Naukowo-Technologicznego „Silesia” w Katowicach.