Aktualności

21.03.2022

Systemy Yawal po raz kolejny nagrodzone w programie IRBS!

System Moreview klasa S oraz Vertiline Aluminiowe Okładziny Elewacyjne to kolejne systemy od Yawal wyróżnione w programie Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki (IRBS).

Program Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki (IRBS) dedykowany naszej branży to program promocji innowacji, nowych i nowoczesnych rozwiązań, systemów, maszyn, komponentów i akcesoriów. W dn. 24-25 lutego podczas 31 Konwentu Stolarki VIP na zamku w Gniewie odbyła się już jego kolejna odsłona. Stolarka VIP jest organizatorem tego programu i to już po raz siódmy.

             

Moreview Klasa S to ultranowoczesne rozwiązanie dla koneserów pozwalające na niemal całkowite zatarcie granicy między wnętrzem z zewnętrzem. Wszystkie elementy konstrukcyjne ukryte są pod podłogą. Użytkownik widzi tylko jedną lub dwie wąskie „szczeliny”. Rozwiązanie to umożliwia praktycznie nieograniczone możliwości aranżacji podłogi na styku wnętrza domu i zewnętrznego otoczenia, np. tarasu.

System VERTILINE natomiast to nowy trend w architekturze, w którym istotna jest spójność całej bryły budynku oraz jednolity design. Znajdują zastosowanie zarówno w budownictwie jednorodzinnym i rezydencyjnym, ale również w innego typu obiektach. Elewacja w okładzinie VERTILINE może być wykonana w całości lub tylko w kilku fragmentach podkreślających wyjątkowy charakter ozdabianej nią powierzchni.

System VERTILINE można stosować również jako osłonę przeciwsłoneczną. Wystarczy systemowo zamocować klipsy dekoracyjne na oknach, drzwiach lub innych elementach stolarki.

W programie IRBS - Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki wyróżniamy te rozwiązania, które spełniają kryteria innowacyjności, ale często także wychodzą naprzeciw zmieniającym się czasom; informatyzacji, automatyzacji, ekologii, intuicyjności działań i potrzebom rynku, tak klientów biznesowych, jak i konsumentów" mówi Grzegorz Cendrowski, organizator programu IRBS z firmy Stolarka VIP.