27 Października, 2023

Akademia Yawal 2023: Niesamowite chwile z naszymi partnerami!

Cieszymy się, że mogliśmy pomyślnie zakończyć kolejną edycję Akademii Yawal.

Jak każdego roku, nasze spotkania przekroczyły ramy zwykłych szkoleń. Były one dedykowane naszym partnerom biznesowym, z którymi kontynuowaliśmy tradycję tworzenia mocnych relacji bazujących na wzajemnym zrozumieniu.

W tym roku mieliśmy przyjemność organizować spotkania w kilku wyjątkowych miejscach, w tym w przepięknej Dolni Morawie. Oczywiście, nie ograniczaliśmy się tylko do dyskusji biznesowych. Uczestnicy mieli szansę podziwiać widoki, spacerując wśród chmur, oraz korzystać z atrakcji, które sprawiły, że czas spędzony tam był naprawdę niezapomniany.

W sercu Słowacji, otoczeni ciepłem i kulturą tego kraju, priorytetem była dla nas budowa trwałych relacji. Jesteśmy przekonani, że autentyczność i skupienie na kliencie są kluczem do sukcesu. Dlatego każde nasze spotkanie to okazja do głębokich rozmów, dzielenia się doświadczeniami oraz planowania wspólnej przyszłości.

Chcielibyśmy podziękować naszym wartościowym partnerom, w tym GEZE oraz IGP Powder Coating. To dzięki nim jesteśmy w stanie dostarczać naszym klientom najbardziej innowacyjne rozwiązania.

Z niecierpliwością czekamy na następne edycje Akademii Yawal, które z pewnością będą pełne inspiracji i niezapomnianych momentów. Osoby zainteresowane udziałem w przyszłych szkoleniach zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.