Yawal Info

ZMIENIAMY SIĘ DLA CIEBIE

 STATUS NA DZIEŃ 14.08.2019

 • AKTUALNIE WSZYSTKIE WYDZIAŁY PRODUKCYJNE PRACUJĄ W SYSTEMIE: 3 ZMIANOWYM.
 • ŚREDNIA WYDAJNOŚĆ WYDZIAŁÓW PRODUKCYJNYCH ZA OSTATNI TYDZIEŃ WYNOSI: 93% EFEKTYWNOŚCI Z OKRESU PRZED UPGRADEM.
 • ŚREDNI POZIOM KOMPLETNOŚCI DOSTAW WYNOSI: 99%
 • AKTUALNIE REALIZUJEMY ZAMÓWIENIA MAKSYMALNIE W: 1 TYDZIEŃ

ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

1. Czym spowodowane są opóźnienia w realizacji zamówień? Odpowiedź: Aktualne opóźnienia spowodowane są kumulacją zamówień z pierwszych tygodni po wdrożeniu nowej wersji systemu.

2. Kiedy będzie dostawa? Odpowiedź: Dokładamy wszelkich starań, aby realizować Państwa zamówienia kompletnie i najszybciej jak to możliwe. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

3. Dlaczego przekazujemy informację o terminie dostawy, a następnie nie dotrzymujemy go? Odpowiedź: Pracujemy nad realizacją dużej puli zamówień. Czasem zdarza się, że ilość przygotowanych zamówień do wysyłki jest zbyt duża, aby zaplanować terminowo wszystkie transporty.

4. Dlaczego nie było informacji o planach wdrożenia nowego systemu?  Odpowiedź: Nie wdrażaliśmy nowego systemu a jedynie jego nową wersję, ponieważ dotychczas używana pochodzi sprzed kilkunastu lat i nie jest już wspierana przez dostawcę. Dalsze korzystanie z nierozwijanej wersji systemu stanowiło poważne ryzyko w utrzymaniu prawidłowej obsługi Klientów i funkcjonowaniu firmy.

5. Dlaczego wdrożyliśmy nowy system w „sezonie”? Odpowiedź: Wdrożenie nowej wersji systemu zostało zaplanowane na długi weekend majowy. Termin ten został wybrany, mając na uwadze czas potrzebny na rozruch sytemu.

6. Dlaczego dokumenty [faktury, dokumenty dostaw] są nieczytelne / niezrozumiałe? Odpowiedź: Bardzo cenne są dla nas Państwa sugestie i zgłoszenia. Na ich podstawie zmodyfikowaliśmy między innymi Dowody Dostawy. Nowa wersja systemu umożliwia modyfikację i dostosowanie layoutu do wymagań Klienta. Nad jakością dokumentów chcemy nadal pracować wspólnie z Państwem.

7. Dlaczego klienci nie otrzymują faktur i awizo dostawy? Odpowiedź: Jesteśmy świadomi, że nie wszyscy nasi klienci otrzymali faktury i awizo w terminie. Jest to spowodowane nieprawidłową konfiguracją systemu w zakresie automatycznej wysyłki. Pracujemy nad pełnym zautomatyzowaniem tego procesu i jesteśmy przekonani, że do 20 czerwca zobaczą Państwo znacząca poprawę w tym obszarze. Prosimy o zgłaszanie brakujących faktur do Biura Obsługi Klienta – zostaną one  niezwłocznie wysłane mailem w trybie manualnym.

8. Dlaczego potwierdzamy zamówienia tygodniami? Odpowiedź: Aktualne zamówienia są analizowane pod względem bieżących terminów dostaw, dlatego potwierdzenia zamówień muszą być starannie przygotowane, aby podać Państwu realne terminy dostaw.

9. Jakie są aktualne terminy dostaw? Odpowiedź: Aktualne terminy dostaw potwierdza Biuro Obsługi Klienta. Biorąc pod uwagę obłożenie naszych linii produkcyjnych, aktualne terminy są dłuższe od standardowych i ustalane indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia i asortymentu.

10. Czy wdrożenie nowej wersji systemu przyniesie korzyści dla Klientów? Odpowiedź: Wdrożenie nowej wersji systemu przyniesie wiele korzyści na polu naszej współpracy. Automatyzacja oraz integracja wszystkich funkcji w procesie produkcji pozwoli nam stale doskonalić proces obsługi naszych Klientów.

KONTAKT

Na kontakt z Państwem czekają:

 • Halina Miara
  (dla Klientów z regionów podkarpackiego, małopolskiego i śląskiego)
  e-mail: h.miara@yawal.com 
  kom. +48 795 218 199
 • Wioletta Kurek
  (dla Klientów z regionów mazowieckiego, podlaskiego, warmińsko-mazurskiego, lubelskiego)
  e-mail: w.kurek@yawal.com
  kom. +48 539 940 095
 • Dorota Białas
  (dla Klientów z regionów łódzkiego, świętokrzyskiego, opolskiego, częstochowskiego)
  e-mail:  d.bialas@yawal.com
  kom. +48 538 645 356
 • Katarzyna Onysyk
  (dla Klientów z regionów lubuskiego, zachodniopomorskiego, dolnośląskiego, wielkopolskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego)
  e-mail: k.onysyk@yawal.com
  kom. +48 538 240 390

Specjalnie dla Państwa uruchamiamy również adres mailowy – pomoc@yawal.com, na który można wysyłać dodatkowe pytania, sugestie czy zgłoszenia.

 

Partnerzy