SÍDLO SPOLEČNOSTI

Yawal Spółka Akcyjna

ul. Lubliniecka 36
42-284 Herby, Polska

EURO NIP: PL 573-010-60-96
REGON 150260970
Nr KRS 0000049053

T.: +48 34 352 88 00
e-mail: yawal@yawal.com

 

 

 

OBCHODNÍ ZASTOUPENÍ

ČESKÁ REPUBLIKA  

OBCHODNÍ ODDĚLENÍ    

Ing. Jan Waszek
T. +420 737 904 574
e-mail: j.waszek@yawal.com
 

TECHNICKÉ ODDĚLENÍ

Ing. Jan Šimočko
M. +420 770 100 387
e-mail: obchod@yawal.com
Jiří Kundera
M. +420 727 877 093 
e-mail: j.kundera@yawal.com 

ADMINISTRATIVA

Antonín Mareček
e-mail: a.marecek@yawal.com 
 


SLOVENSKO

OBCHODNÍ ODDĚLENÍ    

 
Ing. arch. Tomáš Heretik
M. +421 911 097 779
e-mail: t.heretik@yawal.com
 

TECHNICKÉ ODDĚLENÍ

 
Daniel Behuník
+421 910 524 333
e-mail: d.behunik@yawal.com
 
   

ADMINISTRATIVA

Antonín Mareček
e-mail: a.marecek@yawal.com 
 

SLUŽBY ZÁKAZNÍKŮM

Export Department Manager
Mariola Straszak (EN, DE, CZ)
M. +48 664 986 355 
e-mail: m.straszak@yawal.com

Export specialist
Katarzyna Gruca (EN)
M. +48 784 639 081
e-mail: k.gruca@yawal.com

 

ARCHITEKTI A INVESTOŘI

vision@yawal.com

Ředitel. Architektonických projektů
Sławomir Bardziński
e-mail: s.bardzinski@yawal.com
T. +48 602 718 308

 

TECHNICKÁ PODPORA A NACEŇOVÁNÍ

PROJEKTOVÝ DESIGN

profi@yawal.com

TECHNICKÁ PODPORA, NABÍDKY A OCENĚNÍ

wyceny@yawal.com

 

YAWAL CONSTRUCTOR

zgloszenia@yawal.com 

STÍŽNOSTÍ ODDĚLENÍ

reklamacje@yawal.com

Complaint form is available in the Customer Panel and Download subpage.

Orientační mapa

Kontaktní formulář

Captcha Klikněte pro načtení nového

Partneři