Aktualności

04.08.2022

Yawal S.A. wzmacnia ekspansję rynkową.

Z ogromną satysfakcją informujemy o dołączeniu do zespołu Yawal S.A. dwóch kolejnych doświadczonych Menedżerów - George Cannon oraz Mariusz Buchnajzer. 

George Cannon objął funkcję Dyrektora ds. Rozwoju Biznesu w zespole Błażeja Dobrowolskiego, Dyrektora Komercyjnego (CCO).  Błażej Dobrowolski od roku odpowiedzialny jest za całość procesu sprzedaży i marketingu w Yawal, w najbliższym czasie skupi się na kontakcie z rynkiem oraz partnerami handlowymi spółki.

George Cannon jest również prezesem w Yawal USA, dołączając do zespołu sprzedażowego Yawal S.A będzie odpowiedzialny za rozwój strategii
i nowe kierunki biznesu oraz operacyjnie będzie kierował sprzedażą eksportową i polską. Bogate międzynarodowe doświadczenie George'a w budowaniu i zarządzaniu organizacjami bez wątpienia pomoże w rozwoju handlu Yawal w Polsce i na świecie. Przed dołączeniem do Yawal, George Cannon był współzałożycielem i zarządzającym w Revival Sash, producenta luksusowych okien i drzwi w New Jersey, USA. George wywodzi się z bankowości inwestycyjnej w USA; inwestował w firmy technologiczne, zakładał i zarządzał startupami. Pracował również we Francji i Chinach. 

Mariusz Buchnajzer obejmuje funkcję Dyrektora Technicznego. Mariusz Buchnajzer odpowiedzialny będzie za dział R&D oraz wsparcie techniczne, ponadto włączy się w działalność Zespołu Operacyjnego, czyli grupy topowych managerów, którzy wspólnie podejmują wszystkie strategiczne decyzje w Grupie Kapitałowej Yawal. Mariusz Buchnajzer to światowej klasy ekspert w zakresie aluminiowych systemów budowlanych, posiada bogate doświadczenie nie tylko na rynku polskim, ale także amerykańskim, gdzie pracował ostatnie cztery lata. W poprzednich firmach odpowiadał m.in. za zarządzanie zespołami R&D i technicznymi, a także za opracowywanie strategii produktowej. Mariusz Buchnajzer, jest absolwentem wydziału Budownictwa Lądowego na Politechnice Poznańskiej, ukończył także studia MBA co sprawia, że ma bardzo biznesowe spojrzenie na organizację.