Siedziba główna

Yawal Spółka Akcyjna

ul. Lubliniecka 36
42-284 Herby, Polska

EURO NIP: PL 573-010-60-96
REGON 150260970
Nr KRS 0000049053

tel.: +48 34 352 88 00
fax: +48 34 357 41 42
e-mail: yawal@yawal.com

 

 

 

Dział Sprzedaży Krajowej

Aby skontaktować się z naszym przedstawicielem, wybierz z poniższej mapy odpowiednie województwo.

Biuro Obsługi Klienta

bok@yawal.com

P.O. Kierownika Biura Obsługi Klienta
Mariola Straszak
e-mail: m.straszak@yawal.com
tel. (34) 352 88 75
kom. +48 664 986 355

Katarzyna Onysyk
(łódzkie, świętokrzyskie, opolskie, Częstochowa)
e-mail: k.onysyk@yawal.com
tel. (34) 352 88 62
kom. 784 639 049


Michał Brycht
(lubuskie, zachodniopomorskie, dolnośląskie, wielkopolskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie)
e-mail: m.brycht@yawal.com
tel. (34) 352 88 23
kom. +48 784 639 071

Halina Miara
(podkarpackie, małopolskie, śląskie)
e-mail: h.miara@yawal.com
tel. (34) 352 88 61
kom. +48 795 218 199


Anna Pietrusiak
(mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, lubelskie)
e-mail: a.pietrusiak@yawal.com
tel. (34) 352 88 65
kom. +48 795 254 682

 

Architekci i Inwestorzy

vision@yawal.com

Dyrektor ds. Projektów Architektonicznych
Sławomir Bardziński
e-mail: s.bardzinski@yawal.com
tel. 34/352 88 00
tel. +48 602 718 308

Koordynator ds. Projektów Architektonicznych
(woj. warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie, lubelskie)
Oliwia Brzuszczak
e-mail: o.brzuszczak@yawal.com
tel. +48 664 986 059

Koordynator ds. Projektów Architektonicznych
(woj. małopolskie, śląskie, podkarpackie, opolskie, łódzkie, świętokrzyskie)
Joanna Domagała
e-mail: j.domagala@yawal.com
tel. +48 735 976 506

Koordynator ds. Projektów Architektonicznych
(woj. zachodniopomorskie, wielkopolskie)
Agnieszka Fellmann
e-mail: a.fellmann@yawal.com
tel. +48 664 987 212

Koordynator ds. Projektów Architektonicznych
(woj. pomorskie, kujawsko-pomorskie)
Aneta Raszeja
e-mail: a.raszeja@yawal.com
tel. +48 784 667 213

Koordynator ds. Projektów Architektonicznych
(woj. dolnośląskie, lubuskie)
Dorota Szadaj
e-mail: d.szadaj@yawal.com
tel. +48 784 660 169

Wsparcie techniczne i wyceny

WSPARCIE TECHNICZNE, PRZYGOTOWANIE OFERT I WYCEN MATERIAŁÓW

wyceny@yawal.com

Kierownik Działu Wsparcia Sprzedaży
(opolskie, łódzkie, świętokrzyskie, śląskie, małopolskie, podkarpackie)
Mariusz Chorobowicz
e-mail: m.chorobowicz@yawal.com  
tel. (34) 352 88 85
kom. +48 664 057 389

Doradca techniczny   
(lubuskie, wielkopolskie, dolnośląskie)
Wojciech Głąb
e-mail: w.glab@yawal.com
tel. (34) 352 88 84
kom. +48 734 166 361

Doradca techniczny
(mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie)
Artur Ritter
e-mail: a.ritter@yawal.com    
tel. (34) 352 88 95
kom. +48 664 987 125

Doradca techniczny
(śląskie, małopolskie, podkarpackie, lubelskie)
Piotr Stryjewski
e-mail: p.stryjewski@yawal.com   
tel. (34) 352 88 13
kom. +48 664 987 439

Doradca techniczny
(zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie)
Michał Żerdziński
e-mail: m.zerdzinski@yawal.com    
tel. (34) 352 88 12
kom. +48 664 986 915

Yawal Constructor

Konstruktor/ Opiekun Yawal Constructor
Sławomir Trzepizur
e-mail: s.trzepizur@yawal.com
tel. (34)352 88 96
kom. +48 784 639 072

Specjalista ds. Programu Yawal Constructor
Paweł Słonka
e-mail: p.slonka@yawal.com 

Yawal Solar

OPA-LABOR Sp. z o.o.
Leszek Jarosz
Ul. Wyzwolenia 22,
41-103 Siemianowice Śląskie
M. +48 698 418 321
e-mail: l.jarosz@opalabor.pl

Dział jakości

reklamacje@yawal.com

Kierownik Działu Jakości, Pełnomocnik Zarządu ds. ZSZ
Michał Rygol
e-mail : m.rygol@yawal.com
tel. +48 (34) 352 88 00 wew. 111

Formularz reklamacyjny dostępny w zakładce do pobrania i w Panelu Klienta.

Oddziały zagraniczne

Yawal Węgry
Péter Verba
3399, Andornaktálya,
Kastélykert út 32
Magyarország
tel. +36 203 95 93 96
e-mail: p.verba@yawal.com
    
Yawal Rumunia
Burcea Mihai Alexandru
Municipiul Bucuresti,
Sector 6, strada Cetatea de Balta nr. 137,
Blocul 4, scara A, etajul 3, apartament 7,
România
tel. +40 744 67 99 78
e-mail: a.burcea@yawal.com

Yawal Kraje Bałtyckie
Aleksandras Šutovas
Pašilaičių str. 16-86,
LT- 06113 Vilnius,
Lietuva
tel. +37 061 01 44 78
e-mail: a.sutovas@yawal.lt

Yawal Czechy i Słowacja
Ing. Jan Waszek
tel. +420 737 904 574
e-mail: j.waszek@yawal.com 
Karvinská 1897
Český Těšín
737 01
e-mail: obchod@yawal.com

Yawal Belgia, Luksemburg, Francja, Holandia
Beata Podstawka
Country Manager France, Belgium, Luxembourg
M. +48 784 668 518
e-mail: b.podstawka@yawal.com 


Yawal USA, Canada
Alproview Inc.
1101 – 78th Avenue N.W.
Edmonton, Alberta
Canada T6P1L8
www.alproview.com
tel. +16 046 16 31 88
e-mail: karl@alproview.com

Yawal Austalia
Iroiro Trading Pty Ltd & MTF WA Pty Ltd T/A
Mark Plawiak
CEO
T.: +61 0414 535255
mplawiak@bigpond.com
info@knockoutfloors.com.au
Tomasz Kędzierski
Import-Export Manager
M.: +48 663 876 928

Informacje dla akcjonariuszy

Specjalista ds. Grupy Kapitałowej
Anna Łakoma
e-mail: a.lakoma@yawal.com 
tel. 34/352 88 49

Mapka dojazdu

Formularz kontaktowy

Captcha Kliknij by załadować nowy

Partnerzy